Убивство Олександра Іваніни в Сумах. "Правий сектор" звинувачує в бездіяльності поліцію та СБУ

Убивство Олександра Іваніни в Сумах. "Правий сектор" звинувачує в бездіяльності поліцію та СБУ

Убивство Олександра Іваніни в Сумах. "Правий сектор" звинувачує в бездіяльності поліцію та СБУ
Фото: фейсбук-сторінка Олександра Іваніни

Представники "Правого сектору" зверталися до поліції та Служби безпеки з приводу загрози життю Олександра Іваніни ще до його вбивства. Про це під час пресконференції сказав керівник обласного осередку Сергій Супрун.

"Наші заяви з приводу того, що дійсно є погрози — ми зверталися офіційно у всі органи: у Службу безпеки України, в поліцію. Є офіційні заяви, які зареєстровані", — сказав Супрун.

Також він додав: "Я заявляю офіційно, що також через бездіяльність Олександра Анохіна (ред. начальник головного управління Національної поліції в Сумській області) відбулося це вбивство. Ми неодноразово намагалися до нього звернутися особисто. Звернутися не було ніякої можливості. Ми заходили — записувалися на офіційний прийом, нам розповідали, що йде пандемія коронавірусу. Прийому немає. Вийти через його заступників та поспілкуватися особисто — цього не виходило у нас".

За його словами, намагалися звертатися до профільних заступників щодо можливості надати травматичну зброю.

"Отримували відповіді, що не можна, що якісь там вказівки з Києва, що хтось ще подумає, як це вирішити", — говорить він.

Читайте також: Убивство члена “Правого сектору” в Сумах. Що відомо про загиблого

У соцмережі Фейсбук 28 жовтня був опублікований лист, датований 7 лютого 2021 року, де йшлося про загрозу життю Олександра.

Наразі Суспільне намагається отримати коментар від поліції та Служби безпеки України.

Що відомо

  • Олександра Іваніну застрелили біля власного будинку ввечері 27 жовтня у присутності дружини. Він помер на місці до приїзду лікарів швидкої. Попередньо поліція нарахувала 8 пострілів.
  • Убивство Олександра Іваніни розслідують як умисне. Щодо мотивів — у прокуратурі розглядають дві версії: діяльність Олександра Іваніни та особисту неприязнь.
На початок