Водії вантажівок влаштували акцію протесту на об'їзній Львова

Водії вантажівок влаштували акцію протесту на об'їзній Львова

Водії вантажівок влаштували акцію протесту на об'їзній Львова
Скриншот з відео

Вранці, 29 жовтня, міжнародні вантажні перевізники влаштували акцію протесту на об'їзній дорозі Львова. Вони повільно рухалися по всій об'їзній, блокуючи рух інших автомобілів. Як розповів учасник акції Мирослав Крук, вона була попереджувальною.

О 10 ранку з вулиці Городоцької вирушила колона вантажних автомобілів. За словами Мирослава Крука, вантажівок було близько сотні.

Перевізники вимагають від уряду вирішити проблему із відсутністю дозволів на міжнародні перевезення. Таких на рік видають 160 тисяч потрібно 250 тисяч.

"Основне це проблема з дозволами. Квота постійно та сама. Ми отримуємо 160 тисяч польських дозволів і цього критично не вистачає. Цього року перевізники стали в середині серпня. Ми хочемо, щоб перевізники були залучені максимально до всіх процесів вирішення їхніх проблем", — каже учасник акції Мирослав Крук.

Свою акцію протесту перевізники закінчили близько 13:00. За словами Мирослава Крука, якщо не буде реакції на їхні вимоги, перевізники надалі влаштовуватимуть схожі акції.

Читайте також: На Волині - страйк перевізників. Пів сотні вантажівок їдуть на кордон

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок