У частині шкіл Рівненщини вакцинація досягла показника у 100%. Скільки таких закладів

У частині шкіл Рівненщини вакцинація досягла показника у 100%. Скільки таких закладів

У частині шкіл Рівненщини вакцинація досягла показника у 100%. Скільки таких закладів
Суспільне Рівне

На Рівненщині норму у 100% вакцинованих працівників виконали понад пів сотні шкіл. Про це Суспільному розповіли в обласному департаменті освіти. Такий показник дозволяє закладам у "червоній" зоні працювати у звичному режимі.

Ідеться про 51 навчальний заклад, найкращу статистику вакцинації персоналу продемонстрували у Демидівській, Козинській та Крупецькій громадах Дубенського району.

Заступниця директора департаменту освіти і науки РОДА Марина Пашковська розповіла Суспільному: ці заклади працюють у звичному очному режимі.

"У школах, де вакциновані 100% працівників, ніякі додаткові зміни на час карантину не вводяться. Був наказ Міністерства охорони здоров'я, яким встановили, що працівники закладів освіти підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби Covid-19", – зазначила Марина Пашковська.

Згідно з її даними, показник вакцинації освітян постійно покращується, адже 8 листопада набувають чинності норми постанови, згідно з якою працівники, які відмовляються або ухиляються від обов'язкових профілактичних щеплень, будуть відсторонені від роботи.

За словами посадовиці, за останній тиждень першою дозою вакцинувались близько 1800 працівників освіти. Найнижчий показник у школах області – на рівні 30-40%.

Марина Пашковська уточнила: школи можуть працювати очно, якщо усі працівники мають "зелений" сертифікат вакцинації, нещодавно29 жовтня у МОЗ оприлюднили нові роз'яснення щодо підстав, які дозволяють відтермінувати вакцинацію. Щеплення може бути відтерміновано на 3 місяці від часу перебігу COVID-19 або здійснене раніше, але не раніше, ніж через 28 днів від першого дня появи симптомів чи лабораторного підтвердження діагнозу COVID-19. перехворіли на коронавірус або ж мають дійсний протягом 72 годин результат ПЛР-тестування.

Загалом на Рівненщині є 553 школи. У Рівному показник у 100% вакцинованих станом на 29 жовтня мають ЗОШ №1 та "Елітар".

Доповнено

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль о 15:25 у п'ятницю, 29 жовтня, повідомив на своїй офіційній сторінці у Telegram: наразі усі 22 школи в Дубровицькій громаді працюють в очному режимі. Там 100% працівників провакциновані двічі та мають сертифікати вакцинації.

Читайте також

  • Рівненщина перейшла у "червону" епідзону від 26 жовтня. Її впровадили рішенням держкомісії ТЕБ та НС на три тижні.
  • Для школярів області канікули поки тривають до 31 жовтня, далі рішення прийматимуть окремо. Дитсадки працюють у звичному режимі, але за умови наявності сертифікатів вакцинації у персоналу. У Рівному канікули продовжили щонайменше до 7 листопада.
  • З переходом у "червону" зону на Рівненщині всі державні університети перейшли на дистанційне навчання.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок