Черкащина наближається до "червоної" карантинної зони — посадовиця

Черкащина наближається до "червоної" карантинної зони — посадовиця

Черкащина наближається до "червоної" карантинної зони — посадовиця
Суспільне Черкаси

Черкащина наближається до "червоної" зони, оскільки один із шести критеріїв, за якими область переходить в "червону" зону, підтверджений. Про це сказала заступниця начальника управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Тетяна Бондар.

За її словами, натепер ковідні ліжка в області завантажені на 52,1%. Померли за добу у відділеннях 17 жителів області.

"На сьогодні один із шести критеріїв, за якими область переходить в «червону» зону, підтверджений. Критичним є коефіцієнт виявлення випадків інфікування. Наразі регіон наближається до другого критерію критичної межі – рівень госпіталізації", – повідомила Тетяна Бондар.

Посадовиця закликала черкащан вакцинуватися. Бо це – єдиний надійний захист від тяжкого перебігу хвороби:

"У зв’язку з невтішною ситуацією з поширення коронавірусної інфекції в Україні, я закликаю всіх вакцинуватися. Наразі серед госпіталізованих у ковідні відділення – 98% невакциновані", – додала вона.

Що відомо

  • У Черкаській області вісім закладів (шість – "першої хвилі", дві – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 356 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 287 ліжок, це 95%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова. До цього списку планують додати ще дві лікарні.
  • Працюють 100 пунктів щеплення, 25 мобільних бригад.
  • Кабінет міністр 11 жовтня затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Тепер пасажири та водії будуть зобов'язані мати при собі сертифікат вакцинації або результати ПЛР-тестування.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок