Ярмарок – порожній: як у Рівному контролюють нове карантинне обмеження

Ярмарок – порожній: як у Рівному контролюють нове карантинне обмеження

Ярмарок – порожній: як у Рівному контролюють нове карантинне обмеження
на ринку чергують представники громадських формувань, періодично проходить і поліція/Суспільне Рівне

У Рівному зранку 29 жовтня поліція та громадські формування контролюють заборону на проведення так званого ярмарку біля центрального ринку. Про це інформує кореспондент Суспільного із місця події.

Напередодні міська комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) встановила ряд додаткових обмежень, поки місто перебуватиме в “червоній” зоні. Серед них постановили припинити торгівлю не у межах офіційних ринків. Самі торговці рішенням обурились.

За інформацією кореспондента Суспільного, від 8:00 прилавки, де напередодні проходило ярмаркування – порожні. На місці є представники поліції та громадських формувань. Вони розповіли, що торговці попереджені про заборону, конфліктних ситуацій через це поки не виникало.

Ярмарок – порожній: як у Рівному контролюють нове карантинне обмеження
прилавки у зоні діяльності ярмарку/Суспільне Рівне

Міська влада обмежила роботу цього місця для торгівлі, адже хоч воно і має тимчасовий статус ярмарки, по факту це чиновники називають стихійною торгівлею поза межами ринку. Під час попередніх хвиль карантину торговці влаштовували пікети та акції протесту через обмеження на торгівлю. Торговцям щоразу пропонували переходити на територію офіційного ринку.

Ярмарок – порожній: як у Рівному контролюють нове карантинне обмеження
на вході в ринок просять одягати маски. раніше на вході ніхто не стояв. Суспільне Рівне

Кількома днями раніше на обласній комісії ТЕБ і НС заявили, що під час рейдів на ринки спеціалісти виявили серйозні порушення норм карантину. Там дали термін виправити це до 29 жовтня. Якщо цього не станеться – розглядатимуть питання про закриття роботи на кілька тижнів.

Що відомо

  • У Рівненській міській громаді з 26 жовтня почала діяти заборона на роботу готелів, спортзалів, скасовані масові заходи та обмежена діяльність закладів харчування. Таке рішення ухвалила комісія ТЕБ та НС. Щоправда, у обмеженнях встановили винятки для вакцинованих.
  • У Рівному десять мобільних груп поліцейських почали проводити рейди по закладах торгівлі. Вони перевіряють, чи є у працівників сертифікат вакцинації від коронавірусної інфекції.
  • У Рівному, зі слів мера, закінчились місця для ковід-пацієнтів. На Рівненщині відкривають резервні лікарні, вперше під ці потреби використають і обласний госпіталь ветеранів. Хворих з Рівного через завантаженість медзакладів міста тепер госпіталізують у найближчі до обласного центру лікарні.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок