На Набережній Дніпра, у зеленій зоні, огородили нову ділянку для будівництва

На Набережній Дніпра, у зеленій зоні, огородили нову ділянку для будівництва

На Набережній Дніпра, у зеленій зоні, огородили нову ділянку для будівництва
Суспільне Дніпро

На Набережній Перемоги з’явилася нова огороджена ділянка під будівництво. Місцеві жителі виступають проти забудови, адже хочуть зберегти зелену зону. Крім того, згідно з реєстром речових прав на нерухоме майно, на цій ділянці вже існує кафе. Однак насправді на території жодної будівлі немає.

Житель житломасиву “Перемога” Роман Красін розповів Суспільному: кілька днів тому побачив нову огороджену ділянку для будівництва на Набережній біля храму.

“Ми виступаємо проти забудови зеленої зони, категоричне “ні” будь-яким забудовам: кафе, дитячим та дорослим закладам. Ми хочемо паркову зону і все, крапка. Люди хочуть там щось будувати, кажуть, що це буде кафе. Тут же поруч будується церква. Тобто повний хаос. Не зрозуміло, що відбувається, що там буде насправді, ми не знаємо”, - каже чоловік.

Згідно з рішенням міськради, одній з приватних фірм надали дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою цієї ділянки. За документами, раніше на цій ділянці виділяли землю в оренду для кафе. Однак наразі тут жодної будівлі немає.

На Набережній Дніпра, у зеленій зоні, огородили нову ділянку для будівництва
Кілька днів тому огороджена ділянка для будівництва з`явилася на ж/м Перемога біля храму. Суспільне Дніпро

Адвокат Василь Підлужний каже: споруд на цій ділянці не було і на фотографіях 2010 та 2013 років. Тож взагалі невідомо, чи існувало колись це кафе насправді.

“Є рішення міськради, минулого місяця ухвалено, надати дозвіл на початок відведення знову в оренду цієї земельної ділянки. Немає ніяких дозволів, а стовпчики вже ставлять. Тобто, відбуваються якісь незрозумілі, незаконні, на мій погляд, дії. При цьому площа кафе, за даними реєстру, десь 120 метрів, можливо трішки більше. А вони собі просять відвести десь 8 соток. У них немає оренди землі, а вони собі вже відгороджують ділянку стовпчиками”, - говорить адвокат.

Василь Підлужний зазначає: не зрозумілий також механізм, за яким відводять землю, на якій вже начебто існує кафе.

Суспільне надіслало інформаційний запит до міського голови Бориса Філатова з проханням роз’яснити цю ситуацію. На відповідь чекаємо.

Нагадаємо: раніше жителі Перемоги виступили проти зведення на Набережній паралімпійського центру. Наразі його будівництво призупинили, на черзі — громадські слухання.

Читайте також

- У Дніпрі мітингували проти забудови зеленої зони на Набережній

- Під міськрадою Дніпра зібралися мітингувальники проти забудови зеленої зони на Набережній

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок