У Токмаку на Запоріжжі відкрили простір для ветеранів

У Токмаку на Запоріжжі відкрили простір для ветеранів

У Токмаку на Запоріжжі відкрили простір для ветеранів
Токмацька міська рада

У місті Токмак Запорізької області 26 жовтня відкрили простір-партнер "Плюс плюс" мережі Veteran Hub для ветеранів АТО та громадських організацій.

Про це 28 жовтня повідомили на сайті Токмацької міської ради.

Хаби організації Veteran Hub розташовані у Києві, Вінниці та Дніпрі. Першим був створений столичний простір, він розташувався у приміщенні телецентру "Олівець".

Veteran Hub створили для ветеранів АТО/ООС, які воювали у лавах ЗСУ, Національної гвардії чи будь-яких добровольчих підрозділах, для воєнних медиків та їхніх близьких, для родичів загиблих або полонених, а також для громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ. У хабах проводяться консультації із юристами, психологами, фахівцями із працевлаштування, а також різноманітні заходи для ветеранів.

Протягом серпня цього року організація проводила конкурс. Переможці отримали можливість створити подібні простори у своїх містах. Серед понад тридцяти заявок відібрали десять міст: Новомосковськ, Іванків, Полтава, Ужгород, Буча, Новий Буг, Нікополь, Черкаси, Бердянськ, Токмак. Мережу просторів у цих містах назвали "Плюс плюс".

Читайте також: "На війні, якось все по-справжньому". Запорізький ветеран АТО поділився своїми спогадами

26 жовтня такий простір відкрили у Токмаку, він розташувався в будівлі виконкому міської ради.

Ветеран хаб у Токмаку
Відкриття простору "Плюс плюс" у Токмаку. Токмацька міська рада

Щоб скористатися послугами партнерського простору "Плюс плюс", ветерани можуть звернутися до координаторки у кабінет №43, що працюватиме з понеділка по п'ятницю із 15:00 до 17:00. Координаторка сконтактовуватиме із фахівцем, до якого хоче звернутися відвідувач (наприклад із юристом чи психологом).

Звернення є безплатним та анонімним. Сама консультація із тим чи іншим фахівцем відбуватиметься в онлайн режимі. Нею можна скористатися за бажанням в приміщенні "Плюс плюс" або вдома.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок