"У нього нема часу на звичайні голи". Гравець "Ліверпуля" забив ефектний гол ударом скорпіона: відео Liverpool FC

Завдяки голу Дівока Орігі мерсисайдці вийшли у чвертьфінал турніру.

"Ліверпуль" пройшов у чвертьфінал Кубка ліги - одного із двох кубкових турнірів, що щорічно проводяться в Англії. Для цього підопічним Юргена Клоппа потрібно було перемогти представника другого дивізіону Англії "Престона".

У матчі проти "Престона" "Ліверпуль" вийшов резервним складом - у старті команди одразу два футболісти не мали досвіду виступів на рівні чемпіонату Англії. Ще три молодих гравці підсилили команду по ходу зустрічі.

Мерсисайдці здобули перемогу 2:0 над "Престоном" - голами відзначилися японець Такумі Мінаміно та бельгієць Дівок Орігі. А гол бельгійського форварда "Ліверпуля" має потрапити до списку найкращих у розіграші Кубка ліги.

Як форвард "Ліверпуля" забив гол?

Гол Орігі припав на 84-у хвилину поєдинку. Захисник Костас Цимікас, виконуючи подачу з лівого флангу, влучив у перекладину, після якої матч відскочив на іншого оборонця Неко Вільямса.

Вільямс намагався сам пробити по воротам, але його спробу удару заблокували. Після цього м'яч відскочив до Дівока Орігі, який ударом скорпіона перекинув голкіпера.

Відео голу Дівока Орігі з усіх ракурсів

Завдяки забитому голу у ворота "Престона", Дівок Орігі тепер ділить шосте місце разом із експівзахисником "Ліверпуля" Данні Мьорфі за голами у Кубку ліги. На рахунку бельгійця 11 м'ячів - для цього йому знадобилося 15 матчів.

Після поєдинку гол Дівока Орігі відзначив головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп. Німецький тренер наголосив, що не здивований такому удару від форварда, оскільки у минулому він також забивав схожі за складністю голи.

"Гол Дівока - це просто Дівок Орігі. Очевидно, що це була не гра для форвардів, оскільки ми не виступили досить добре, а для нападників це досить складно. Проте гол, який він забив - досить особливий".

У мережі гол Орігі також відзначили. Бельгійцеві пригадали забитий м'яч у ворота "Евертона" у компенсований час, завдяки чому "Ліверпуль" здобув важливу перемогу.

"Дівок Орігі думає лише про те, щоб забивати видовищні або абсурдні голи. На нормальні голи у нього немає часу".

Забитий м'яч Орігі навіть відзначив офіційний Twitter-аккаунт Ліги чемпіонів, хоча він відзначився голом у кубковому матчі.

• Дівок Орігі виступає за "Ліверпуль" з 2015 року. З того часу він провів за мерсисайдців 160 матчів, у яких відзначився 37 голами.
  • Гол Орігі став одним із переможних для "Ліверпуля" у фіналі Ліги чемпіонів сезону 2018/19. Тоді мерсисайдці перемогли "Тоттенгем" з рахунком 2:0.
  • Загалом на рахунку Орігі п'ять матчів за "Ліверпуль" у сезоні 2021/22, у яких він відзначився двома голами.
  • Крім "Ліверпуля", у чвертьфінал Кубка ліги пройшли ще сім команд - "Арсенал", "Брентфорд", "Челсі", "Лестер", "Сандерленд", "Тоттенгем", "Вест Гем". Чвертьфінальні пари визначаться у суботу, 30 жовтня.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів