У Львові 1 листопада відкриють для проїзду перехрестя вулиць Бандери та Антоновича

У Львові 1 листопада відкриють для проїзду перехрестя вулиць Бандери та Антоновича

У Львові 1 листопада відкриють для проїзду перехрестя вулиць Бандери та Антоновича
Львівська міська рада

У понеділок, 1 листопада, у Львові для проїзду транспорту відкриють перехрестя вулиць Бандери та Антоновича. Про це повідомив директор ЛКП "Львівавтодор" Микола Власюк.

Вулиця Бандери стане проїзною на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича.

"Буде відкритий проїзд на вул. Русових і вул. Митрополита Андрея. Тому з понеділка, з 08.00 год, по цих ділянках зможе курсувати транспорт, зокрема громадський, за винятком трамвая", — розповів Микола Власюк.

Вулицею Антоновича їздитимуть автобуси №33 і 38 та тролейбуси №22 та 29. Автобуси № 38 та № 33 курсуватимуть у напрямку до центру. У зворотному напрямку їхатимуть відповідно до тимчасових схем руху.

Тролейбус № 29 курсуватиме у напрямку до центру міста за маршрутом: "Аеропорт - вул. Любінська - вул. Окружна - вул. Антоновича - Університет – Університет - вул. Городоцька - вул. Кульпарківська - вул. Окружна - вул. Любінська - Аеропорт".

У Львові 1 листопада відкриють для проїзду перехрестя вулиць Бандери та Антоновича
У Львові 1 листопада відкриють для проїзду перехрестя вулиць Бандери та Антоновича. Львівська міська рада

Тролейбус №22 курсуватиме за зміненим маршрутом : Автовокзал – вул. Рубчака – вул. Володимира Великого – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – Університет – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. В. Великого – вул. Рубчака - Автовокзал.

Також із понеділка два маршрути тролейбусів № 23 "Хуторівка – вул. Ряшівська" та № 27 "Скнилів – Університет" відновлюють свою роботу повноцінно.

Що відомо

  • Із 14 жовтня у Львові перекрили для руху транспорту перехрестя вулиць Бандери та Городоцької. На час ремонту трамваї, які раніше їздили до вокзалу, курсують до церкви Анни. Звідти буде експрес-маршрут до вокзалу.
  • 28 вересня 2020 року в Львові на ремонт закрили вулицю Бандери, яка сполучає залізничний вокзал із центром міста.
  • Ремонт має декілька етапів. Як повідомили у пресслужбі мерії – загалом відремонтують понад один кілометр цієї вулиці. На Бандери планують облаштувати дві смуги для руху транспорту, дві велодоріжки та майже сто паркомісць.
  • Ремонт вулиці коштуватиме майже 209,5 мільйонів гривень. Його планують закінчити у 2021 році.
  • 29 вересня львів'яни підготували звернення до ЛМР щодо реконструкції вулиці. У ньому, зокрема, вимагали зберегти автентичну бруківку та дерева на вулиці, а також облаштувати 4 смуги для руху транспорту.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок