Підготовка до виборів: на Черкащину завезли бюлетені

Підготовка до виборів: на Черкащину завезли бюлетені

Підготовка до виборів: на Черкащину завезли бюлетені
Суспільне Черкаси

131 тисячу бюлетенів отримали 27-го жовтня в окружній виборчій комісії 197 округу. Вона розташована у місті Золотоноша. Зі слів голови комісії Петра Сивуна, 28 жовтня їх передадуть на 141 дільницю.

Із Київської друкарні привезли бюлетені для голосування на проміжних виборах до Верховної Ради. Двері автівки, що привезла, опломбовані. 14 членів комісії під наглядом поліції діставали із машини бюлетені.

Пакунки перевіряли у три етапи. Член ОВК Олег Жиглатов розповів, що наглядачі звіряли номер дільниці, кількість виборців та скільки примірників у кожному:

"Ми оце їх приймаємо, а потім розкладемо усе по районах, щоб було легше і зручніше видавати".

Підготовка до виборів: на Черкащину завезли бюлетені
Суспільне Черкаси

За його словами, кожен пакунок різний за розміром, залежно від кількості людей, які будуть голосувати на дільниці.

Як тільки усі бюлетені перенесуть до приміщення, кабінет опломбують. Його охоронятимуть поліцейські, зазначив голова ОВК Петро Сивун.

Всього на дільницях, які входять до складу 197 ОВК, працює 1 600 людей. Зі слів Петра Сивуна, під час формування дільничних виборчих комісій були труднощі:

"Із 26 кандидатів тільки 15 кандидатів надали подання. Усі дільниці на мінімальній чисельності"

Як розповів Петро Сивун, виборчий бюлетень має світло-фіолетовий колір. Показати його не може, бо відкривати пакунки до дня виборів заборонено. Через наявність кандидатів з однаковими іменами та прізвищами Центральна виборча комісія пронумерувала їх у бюлетені. Ці номери не змінювали навіть після скасування реєстрації певних кандидатів.

бюлетені
Вигляд бюлетеня. Суспільне Черкаси

Голова дільниці Тетяна Бельдій розповіла, що бюлетені отримуватимуть у п’ятницю, усе необхідне для цього вже підготували. Вона додала, що на дільниці має проголосувати тисяча 597 виборців:

"Кабінки будуть зроблені у п’ятницю. Ми все вже витягли, усе порахували, звірили. У нас буде три кабінки, три урни і маленька, яка буде їхати до виборців".

Підготовка до виборів: на Черкащину завезли бюлетені
Суспільне Черкаси

Що відомо

  • До 197-го округу належать міста Золотоноша, Канів, частина Соснівського району міста Черкас, Золотоніський та частина Черкаського районів.
  • Проміжні вибори народного депутата ЦВК призначила цьогоріч 9-го квітня. Це сталося після того, як депутат від 197-го округу Олександр Скічко склав мандат через призначення його на посаду голови Черкаської облдержадміністрації.
  • Виборчий процес на Черкащині стартував 1 вересня. День голосування – 31 жовтня. Результати центральна виборча комісія має оголосити до 15 листопада. ЦВК зареєструвала 25 кандидатів.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок