В Україні проведуть випробування вакцин від коронавірусу GlaxoSmithKline та Sanofi

В Україні проведуть випробування вакцин від коронавірусу GlaxoSmithKline та Sanofi

В Україні проведуть випробування вакцин від коронавірусу GlaxoSmithKline та Sanofi
Фото: National Cancer Institute

Міністерство охорони здоров'я дозволило проведення клінічного випробування моновалентної та бівалентної вакцини від коронавірусу від французької фармкомпанії Sanofi та британської GlaxoSmithKline. Наразі виробники закінчують третю фазу випробовувань препарату.

Про це повідомляється на сайті МОЗ.

Заявником на проведення випробувань став український підрозділ французької фармкомпанії Sanofi. Проводити випробовування будуть на тих, кому більше за 18 років.

Дослідження проводитимуть у "Центрі сімейної медицини плюс" (Київ); клініках "Едельвейс Медікс" (Київ), "Медбуд-Клінік" (Київ), медичному центрі "Салютем" (Вінниця) та "Благомед" (Київ).

Раніше компанія вже підписала контракт на постачання вакцини до Євросоюзу, пише Euronews. Видання підкреслює, що вакцину можуть Всесвітня організація охорони здоров'я може схвалити вакцину до кінця цього року.

Що відомо

  • До кінця 2021 року Україна отримає понад 18,5 млн доз вакцин від коронавірусної хвороби COVID-19. На сьогодні у країни є понад 9 млн доз щеплень.
  • У березні в Європі створили альянс фармкомпаній для ліквідації дефіциту вакцин від COVID-19. До нього увійшла Sanofi.
  • У липні Німеччина повідомила, що закупить 70 мільйонів доз вакцини від Sanofi та GlaxoSmithKline.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок