Адель анонсувала перші за п'ять років концерти

Адель анонсувала перші за п'ять років концерти

Адель анонсувала перші за п'ять років концерти
Фото: SIMON EMMETT

Британська співачка Адель заявила, що виступить на двох концертах після п’ятирічної перерви. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News.

Самі ж концерти заплановані на 1 й 2 липня у лондонському Гайд-парку в рамках фестивалю British Summer Time Hyde Park. Зазначається, що співачка не організовувала концерти впродовж останніх п’яти років.

Після появи новини про концерти Адель її фанати висловлювали у соцмережах своє невдоволення, що не можуть впродовж декількох годин зареєструватися на сайті з попереднього продажу квитків.

Офіційний продаж квитків розпочнеться 30 жовтня.

Що відомо

Нещодавно Адель випустила першу за шість років пісню "Easy On Me" та кліп на неї. Режисером кліпу став канадець Ксав’є Долан, який раніше працював з Адель над відео до її пісні "Hello".

Пісня "Easy On Me" увійде до четвертого сольного альбому Адель під назвою "30". За традицією співачка називає свої альбоми за віком. Вихід нового альбому запланований на 19 листопада. Роботу над ним співачка розпочала три роки тому.

Читайте також

Держкіно виділило 20 мільйонів гривень на фільм про ЛГБТ "Мій юний принц"

За розвитком як діти: суд в Одесі зобов'язав двох крадіїв читати твори Шевченка, Твена і Лондона

Суд в Амстердамі постановив повернути "скіфське золото" Україні. Як це було

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант