Опалювальний сезон у Дніпрі. В одному з будинків через швидку подачу води прорвало трубу

Опалювальний сезон у Дніпрі. В одному з будинків через швидку подачу води прорвало трубу

Опалювальний сезон у Дніпрі. В одному з будинків через швидку подачу води прорвало трубу
Суспільне Дніпро

У Дніпрі стартував опалювальний сезон, проте не всі мережі витримали напруги. На Мануйлівському проспекті в одному з будинків прорвало трубу. Жителі кажуть: вода лилася з горища близько сорока хвилин. Представник компанії, що обслуговує будинок, каже: прорив, імовірно, стався через занадто швидку подачу води.

Сергій Куліков живе у 13 будинку на Мануйлівському проспекті. Чоловік розповідає: 22 жовтня тут прорвало трубу тепломережі, і з горища близько сорока хвилин текла холодна вода.

«Вже двічі проривало трубу: першого разу вода текла десь з годину, другий — близько 40 хвилин. Але цього вистачило, щоб в одній з квартир залило підвісну стелю. І у мене також залило в одній кімнаті стіну і стелю”, - розповів Сергій Куліков.

Мешканка будинку Галина Дзумідзей каже: у підвалі тут постійно прориває труби.

Опалювальний сезон у Дніпрі. В одному з будинків через швидку подачу води прорвало трубу
Мешканці будинку на Мануйлівському проспекті скаржаться: прорвало трубу тепломережі, з горища близько 40 хвилин текла холодна вода. Суспільне Дніпро

“Ця ситуація виникла ще у 2004 році. Ми постійно ходимо по службах, інстанціях міських. У мене є тека з листами, які підписували мешканці. Але ми нічого не добилися, зараз будинок в аварійному стані”, - говорить жінка.

Наслідки аварій у підвалі, за словами Галини Дзумідзей, є і в під'їзді: на стінах пліснява і тріщини, фарба відлущується.

Будинок обслуговує компанія "Екологія Д". Її представник Олег Золотаревський каже: прорив, імовірно, стався через занадто швидку подачу води у тепломережі.

“Тепловою організацією було відкрито засувки на будинок, виникла аварійна ситуація на трубопроводі центрального опалення. Одразу ж було перекрито опалення на будинок. Викликано нашу аварійну службу, яка виїхала на місце, виявила аварійну ділянку та провела аварійно-ремонтні роботи. Причину аварійної ситуації встановлюватимуть. Можливо це гідроудар, тобто дуже швидко відкрили засувки”, - пояснив Олег Золотаревський.

За словами представника компанії, підвал будинку підтоплюється ґрунтовими водами.

“Ці будинки зведені недалеко від річки, тому там постійно ґрунтові води. Але відкачувати їх не бажано, тому ще при відкачуванні їхній рівень піднімається”, - говорить начальник дільниці “Екології-Д”.

Труби водопостачання та системи опалення у підвалі, за словами Олега Золотаревського, у задовільному стані. Наступного року їх планують замінити.

Читайте також

- У Дніпрі з опаленням 98% житлових будинків та установ

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок