Українець Пустовий закинув один із вирішальних кидків у матчі Єврокубка з баскетболу: відео GranCanariaCB

Загалом український баскетболіст набрав десять очок за матч.

Баскетболіст збірної України Артем Пустовий здобув першу перемогу в новому сезоні Єврокубку. У матчі другого туру іспанська "Гран-Канарія", за яку він виступає, виграла в грецького "Промітеаса".

Пустовий разом із "Гран-Канарією" розпочав виступи у Єврокубку з баскетболу з мінімальної поразки над словенською "Цедевітою" з рахунком 77:79. Українець у тій грі провів 13:49 хвилин, але набрав усього два очки.

У грі з "Промітеасом" Пустовий провів більше часу на майданчику. Підсумком стала перемога "Гран-Канарії", у якій українець відіграв одну із ключових ролей.

Як зіграв Артем Пустовий?

У порівнянні з першою грою у Єврокубку, Пустовий проти "Промітеаса" провів на майданчику 21:10 хвилин. Цього часу центровому збірної України вистачило для того, щоб набрати десять очок.

Більшість очок Пустовий набрав ще у першій чверті, з'явившись зі старту в складі "Гран-Канарії". Перша 10-хвилинка закінчилася для українця з шістьома очками, а також одним підбиранням.

Ще два очки Пустовий набрав у третій чверті, однак сама гра для "Гран-Канарії" складалася непросто. І перша, і третя 10-хвилинки закінчувалися внічию, хоча у другій перевага іспанської команди становила п'ять очок.

Схожим був сценарій і останньої четвертої чверті. Команди відбирали лідерство в матчі одна в одної, а за дві хвилини до кінця "Гран-Канарія" перемагала з результатом 81:80.

Саме Пустовий виконав один із вирішальних кидків для "Гран-Канарії" в матчі. Отримавши скидання під кільцем від Ендрю Албісі, українець, розвернувшись до нього обличчям, закинув м'яча у кошик.

Дивіться відео з 2:43 хвилини

Очки Пустового стали одними з фінальних у матчі. "Промітеас" наприкінці зустрічі набрав ще одне очко після п'ятого фолу від українця, реалізувавши штрафний кидок. Але підсумкова перевага "Гран-Канарії" склала +4 - 85:81.

Крім 10 очок, Пустовий за гру зробив два підбирання, а також один блок-шот. Водночас українець реалізував лише п'ять з дев'яти кидків під час гри, розділивши третє місце за результативністю в складі "Гран-Канарії" з Албісі.

• Завдяки перемозі над "Промітеасом" команда Пустового тепер йде на шостому місці з однією перемогою.
  • "Гран-Канарія" - четвертий клуб у кар'єрі Пустового. Перед тим, як виступати за "Барселону", він грав із 2009 до 2015 року в Україні за "Хімік", після чого упродовж трьох сезонів представляв іспанський "Обрадойро".
  • У складі "Гран-Канарії" Пустовий взяв участь у дев'яти поєдинках. Найрезультативнішим для українця став матч проти "Андорри" у чемпіонаті, у якому він набрав 16 очок.
  • У сезоні 2020/21 Пустовий виступав у складі чемпіона Іспанії "Барселони". В іспанській першості він зіграв у 21 матчі, проводячи в середньому на майданчику 14:28 хвилин. За цей час центровий набирав 7.8 очок, а також здійснював 3.2 підбирання.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів