Морські рятувальники отримали модернізований центр у Бердянську

Морські рятувальники отримали модернізований центр у Бердянську

Морські рятувальники отримали модернізований центр у Бердянську
ГУ ДСНС України в Запорізькій області

У місті Бердянськ Запорізької області "Морська пошуково-рятувальна служба" оновила свій підцентр. Його відкрили 20 жовтня, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Під час реконструкції будівлю казенного підприємства оснастили новітньою системою. Це Глобальна морська система зв’язку під час лиха та для забезпечення безпеки згідно із вимогами Міжнародної морської організації (ІМО).

Рятувальники в Бердянську
Морська пошуково-рятувальна служба. Міністерство інфраструктури України

В ангарі на першому поверсі зберігаються пошуково-рятувальні катери. На другому поверсі розташовано серверну, кабінети, кімнати для відпочинку, кімната для переговорів. На третьому розмістилися капітани-координатори, які із засобами зв'язку слідкують за ситуацією на воді.

У будівлі Береговий радіоцентр Глобальної морської системи зв’язку в разі лиха та для забезпечення безпеки, який функціонує з 2003 року. В Мінінфраструктури зазначають що він відповідає міжнародним стандартам.

Співробітники рятувального підцентру, серед іншого, проводять пошуково-рятувальні операції у Азовському морі та приймають сигнали лиха.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок