Кропивничани платитимуть за теплопостачання за минулорічним тарифом

Кропивничани платитимуть за теплопостачання за минулорічним тарифом

Кропивничани платитимуть за теплопостачання за минулорічним тарифом
Суспільне: Кропивницький та Кропивницька міська рада

Жителі Кропивницького платитимуть за централізоване теплопостачання 50 гривень 60 копійок за квадратний метр площі помешкання. Такий тариф для населення на опалювальний сезон 2021-2022 років затвердив виконавчий комітет Кропивницької міської ради. Тариф лишили на рівні минулого року.

Розрахункова вартість послуги теплопостачання складає 3200 гивень за гігакалорію, кропивничани платитимуть за тарифом 2005 гривень за гігакалорію. У перерахунку на одиницю площі приміщення, замість 69 гривень 33 копійок, жителів міста платитимуть 50 гривень 60 копійок за квадратний метр.

Різниця між розрахованими видатками і отриманими платежами за послуги для комунального підприємства "Теплоенергетик" складе близько 132 мільйонів гривень.

Що відомо

  • Різницю в тарифах з 2016 року компенсуватимуть теплопостачальним підприємствам з державного бюджету. Отримавши ці гроші, теплопостачальники зможуть гасити свої заборгованості. Про це під час свого візиту у Кропивницький розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Заборгованість населення від запропонував розподілити на термін від трьох до п'яти років.
  • На 26 жовтня у Кропивницькому з 23 котелень не запустили п’ять. Директор комунального теплопостачального підприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник сказав, що за рішенням міської ради та меморандуму між містами, урядом і "Нафтогазом", в нинішньому опалювальному сезоні діятимуть минулорічні тарифи – 50 гривень 83 копійки.
  • Для бюджетних організацій Кропивницького тариф на теплову енергію зріс на 76%.
  • Опалювальний сезон у Кропивницькому: запустили найбільшу котельню.

Читайте також

На початок