Троє львів'ян здобули золото на чемпіонаті Європи з армспорту

Троє львів'ян здобули золото на чемпіонаті Європи з армспорту Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Троє львів'ян — Олександр Гачек, Святослав Габрилей та Тарас Серафин вибороли золоті медалі у перший день чемпіонату Європи з армспорту. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Чемпіонат Європи з армреслінгу стартував 26 жовтня у Литві. Найкращих спортсменів визначають як серед юнаків, так і серед юніорів, молоді та дорослих. На змаганнях Україну представляють понад пів сотні спортсменів у різних категоріях. Серед них — п'ятеро армреслерів зі Львівщини.

Львів'янин Святослав Габрилей посів 1 місцеСуспільне Львів

Львів'янин Святослав Габрилей посів 1 місце

У перший день змагань львів'яни вибороли 5 медалей: три золоті, одну срібну та бронзову. Так у ваговій категорії 60 кг серед юнаків до 15 років чемпіоном Європи став Олександр Гачек.

Львів'янин Олександр Гачек здобув золотоУправління молоді та спорту Львівської ОДА

Львів'янин Олександр Гачек здобув золото

Святослав Габрилей виборов золото серед юніорів до 18 років у ваговій категорії 65 кг. Також першість серед молоді до 21 року у ваговій категорії понад 90 кг здобув Тарас Серафин. Віцечемпіоном серед молоді став Богдан Фабрика, який змагається у категорії 75 кг. Бронзу у ваговій категорії 85 кг серед молоді виборов Микола Сингалевич.

Чемпіонат Європи з армреслінгу триватиме ще 5 днів, до 31 жовтня.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону