Українець Швед забив другий гол у сезоні за бельгійський "Мехелен": відео

Українець Швед забив другий гол у сезоні за бельгійський "Мехелен": відео Мехелен

Шостий гол за "Мехелен" для Мар'яна.

24-річний український футболіст Мар'ян Швед відзначився голом за бельгійський "Мехелен" у матчі Кубка Бельгії проти "Сент-Жиллуаз", лідера чемпіонату. Гра завершилася перемогою "Мехелена" з рахунком 2:1, а Швед відкрив рахунок у першому таймі.

Мар'ян вийшов у основному складі команди, це сталося уперше з 12 вересня: тоді в нього були мікропошкодження, також він виходив на заміну. У кубковому матчі тренерський штаб "Мехелена" виставив Шведа з перших хвилин.

На 11-й хвилині український півзахисник упав у штрафному суперника, однак суддя не поставив пенальті. Утім, уже за п'ять хвилин Мар'ян забив гол. "Мехелен" запресингував суперника біля чужої штрафної, команді вдалося перехопити м'яч, і партнер віддав передачу на Шведа, що набігав у штрафну по центру. Українець випередив захисника і воротаря та пробив точно у ворота.

• Відео голу Шведа з-за воріт

На старті другого тайму "Мехелен" подвоїв перевагу, а на 69-й хвилині українця замінили. До кінця гри "Сент-Жиллуаз" скоротив відставання, але програв - 2:1 на користь "Мехелена", який пройшов до 1/4 фіналу.

Для Шведа це не лише другий гол у сезоні, але й також другий гол саме у ворота "Сент-Жиллуаз" - уперше українець теж забив у ворота цієї команди.

Як грає Мар'ян Швед у "Мехелені"

• Перейшов у цей клуб в оренду у сезоні 2020/21, зіграв 22 матчі у чемпіонаті Бельгії у тому розіграші - 4 голи та 2 ассисти.
  • У літнє міжсезоння "Мехелен" викупив його контракт у "Селтіка".
  • У новому сезоні за "Мехелен" Швед виходив на поле в дев'яти матчах, зіграв сумарно 414 хвилин та забив два голи.
  • Відіграв в основному складі в чотирьох матчах: тричі поспіль у чемпіонаті, після чого отримав мікротравму, повернувся в основу на кубковий матч.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів