У Бердянську вакциновано 37,6% дорослого населення

У Бердянську вакциновано 37,6% дорослого населення

У Бердянську вакциновано 37,6% дорослого населення
сайт ЗОДА

Рівень вакцинації дорослого населення у Бердянську складає 37,6%. 22 жовтня тут відкрили ще один центр масової вакцинації населення, який працює на базі торговельного центру "Екватор". Всього наразі у місті два центри вакцинації.

Про це 26 жовтня повідомили Запорізької обласної державної адміністрації.

Як зазначають на сайті Запорізької ОДА, наразі центри вакцинації відкривають за межами медичних закладів, щоб розділити здорових людей, які приходять вакцинуватися та людей, які приходять до лікаря із симптомами захворювання.

На цьому під час робочого візиту до Запоріжжя наголосив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

У Бердянську відкрили другий центр вакцинації
сайт ЗОДА

Новий центр вакцинації у Бердянську працює у ТРЦ "Екватор" за адресою Східний проспект, 13/73. У центрі доступні вакцини Pfizer, Coronavac та AstraZeneca. Також продовжує працювати пункт вакцинації на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (вул. Перемоги, 8).

Як зазначив під час поїздки до бердянського центру вакцинації голова Запорізької ОДА Олександр Старух, аби область скоріше покинула "червону" зону карантину, в регіоні мають робити 11 тисяч щеплень на добу.

Раніше Суспільне повідомляло, що за минулу добу, 25 жовтня, у Запорізькій області зробили 10 683 щеплення від COVID-19. Всього з початку вакцинальної кампанії станом на 26 жовтня вакцинувалися 349 138 мешканців області. Отримали два щеплення та закінчили вакцинацію – 243 892 з них, що складає 14,7% від загальної кількості населення області.

Читайте також: У громадському транспорті Бердянська вимагатимуть COVID-сертифікати та довідки
На початок