Як працюватимуть миколаївські театри у "червоній" зоні

Як працюватимуть миколаївські театри у "червоній" зоні

Як працюватимуть миколаївські театри у "червоній" зоні
Фото: Ніна Булах / Суспільне Миколаїв

У Миколаївських театрах почали діяти обмеження “червоної” карантинної зони. Правилами відвідування закладів культури передбачена 50-відсоткова заповненість зали, наявність COVID-сертифіката або негативного ПЛР-тесту у відвідувачів.

Миколаївський художній академічний російський драматичний театр (МАХРДТ) продовжує працювати у звичному режимі. Там 100 відсотків працівників - вакциновані, що дозволяє закладу працювати у "червоній" карантинній зоні.

"Наші вистави відбуватимуться відповідно до затвердженого графіку і до репертуарного плану на жовтень. Відносно роботи кас, то вони зараз переходять працювати в онлайн-режим. Фізично вони будуть доступні за одну годину до початку тієї чи іншої вистави", – розповів керівник літературно-драматургічної частини МАХРДТ Сергій Гололобов.

Акторка театру Олена Карай розказала про подальшу роботу на сцені у період карантину.

"Це дуже добре, що ми можемо проводити репетиції в театрі на сценічних майданчиках, тому що репетиції онлайн – це не те. Не маємо змоги співіснувати з партнерами на сцені, тому що онлайн – це не живе спілкування", – розказала Олена Карай.

За словами Сергія Гололобова, не всі глядачі зможуть відвідати вистави.

"Наші адміністратори будуть запитувати у відвідувачів наявність відповідного документа: або ПЛР-тесту, або сертифіката, або іншої довідки про антитіла", – розказав Сергій Гололобов.

Як працюватимуть театри у Миколаєві
Фото: Ніна Булах / Суспільне Миколаїв

Готується до відкриття 95-го ювілейного театрального сезону Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії (МНАУТДМК).

"Актори - вакциновані. Ми почали цю роботу з червня 2021 року, тому якраз до жовтня всі ці питання вдалося вирішити на 100 відсотків", – розпові керівник літературно-драматургічної частини МНАУТДМК Богдан Головченко.

За словами Богдана Головченка, каса працює як онлайн, так і офлайн.

Що відомо

  • З 26-го жовтня Миколаївська область перейшла до "червоної" зони. У регіоні впровадили низку обмежень. Втім, вони не розповсюджуються, якщо 100 відсотків співробітників та відвідувачів театрів будуть повністю імунізовані та матимуть Covid-сертифікат.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок