У Кропивницькому в 2022 році реконструюють бейсбольний стадіон – Шмигаль

У Кропивницькому в 2022 році реконструюють бейсбольний стадіон – Шмигаль

У Кропивницькому в 2022 році реконструюють бейсбольний стадіон – Шмигаль
Суспільне: Кропивницький та KG Baseball & Softball in Kropyvnytskyi City

Бейсбольний стадіон у Кропивницькому реконструюють у 2022 році. Про це під час брифінгу, в рамках свого візиту у Кіровоградську область, розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За інформацією заступника начальниці обласного управління молоді та спорту Андрія Щетини, проєктно-кошторисну документацію щодо реконструкції стадіону розробили 2018 року, нині перераховують вартість робіт.

Прем’єр-міністр сказав, що, після реконструкції, кропивницький стадіон відповідатиме світовим стандартам і має стати ”ключовим” бейсбольним стадіоном України: ”Ми сьогодні поспілкувалися з молодим поколінням бейсболістів, дітей, юнаків, які виграють міжнародні та європейські змагання. Домовилися про те, що в наступному році бейсбольний стадіон у Кропивницькому має бути повністю відремонтований”.

Заступника начальниці управління молоді та спорту Кіровоградської обласної адміністрації Андрій Щетина розповів Суспільному, що на момент розробки проєкту реконструкції стадіону, у 2018 році, на неї потрібні були 15 мільйонів гривень: ”Роботи на стадіоні запланували на 2022 рік. До кінця року введемо в експлуатацію. На 26 жовтня ведуть перерахунок вартості робіт згідно розробленої 2018 року проєктно-кошторисної документації. Сума збільшилася, це вже не 15 мільйонів. Скільки саме – стане відомо, коли завершать перерахунок”.

В планах, зі слів Андрія Щетини – заміна трави на ігровому полі, встановлення системи автоматичного поливу, модернізація трибун і підтрибунних приміщень.

Тимчасовий виконувач обов’язків директора обласного департаменту капітального будівництва Євген Богушевич розповів Суспільному, що темпи перерахунку вартості робіт залежать від проєктувальника. Дату завершення перерахунку не назвав.

Що відомо

  • Гравці кропивницьких команд складають основу збірної України з бейсболу. Команди з Кропивницького більше 20 разів вигравали чемпіонат і кубок України.
  • Частково реконструювали стадіон у травні 2018 року, коли готували його до проведення чемпіонату Європи. На підготовчі роботи виділили 700 тисяч гривень, розповіла тодішня заступниця начальника обласного управління молоді та спорту Ульяна Соколенко. З її слів, на реконструкцію стадіону потрібно було щонайменше 3 мільйони гривень: ”Стадіон вже тривалий час є незавершеним будівництвом, і необхідно потрібно в першу чергу його добудувати”.
  • Директор будівельної компанії Олексій Пахолок розповів, що, готуючи стадіон до проведення європейських змагань у липні 2018 року, фарбували металоконструкції, на трибунах встановили 70 пластикових сидінь і нові дерев’яні лавки. Головний тренер збірної України з бейсболу Олег Бойко сказав, що на стадіоні встановлять нове табло. Ульяна Соколенко додала, що мають відремонтувати стіни, роздягальні, місця для гравців, підтрибунні приміщення і туалети.
  • 26 жовтня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідав Кіровоградську область з робочою поїздкою. У Кропивницькому, серед іншого, він ознайомився з першою чергою реконструйованої школи олімпійського резерву №2, на балансі якої перебуває бейсбольний стадіон.
  • З пресою прем’єр спілкувався лише під час брифінгу.

Читайте також

На початок