Графічні картини, фотографії та 3D скульптури: у Славутичі відкрили галерею мистецтв

Графічні картини, фотографії та 3D скульптури: у Славутичі відкрили галерею мистецтв

Графічні картини, фотографії та 3D скульптури: у Славутичі відкрили галерею мистецтв
ФОТО: Суспільне Чернігів

Графічні картини, фотографії та 3D скульптури. У Славутичі відкрили галерею мистецтв. Розмістили її на другому поверсі будинку культури "Енергія". Приміщення раніше було порожнім, а тепер тут планують проводити виставки картин, кераміки, скульптури та одягу.

"Будуть не тільки матеріальні об’єкти: такі як фотографії, картини, графіка скульптура, кераміка, скло. На нашій артрезиденції були створені об’єкти у віртуальній реальності. Їх можна подивитися, але їх не існує насправді. Через сайт можна скачати цей об’єкт, подивитися, але це буде описано певним чином і подано як музейні експонати", – розповів куратор артрезиденції семантичного сюрреалізму у Славутичі Віктор Гріза.
Віктор Гріза
Віктор Гріза. ФОТО: Суспільне Чернігів

Для перегляду виставки скульптур у віртуальній реальності в галереї мистецтв є 3D окуляри.

Для того аби відкрити галерею у приміщенні провели реконструкцію, перепланували її розташування і зробили ремонт. На це з міського бюджету витратили близько 300 тисяч гривень, розповіла начальниця відділу культури міськради Ніна Баришевська. На стінах розвісили фотографії, які зробили студенти національного університету культури та мистецтв, а на мольбертах розмістили картини художників. У них вони передали своє відчуття Славутича.

"Є перспектива, є повітря. Навіть у мінімальних картинах тут відчувається сонячність і легкість нашого міста, прозорість, чистота і це тільки початок" —, поділилася враженнями відвідувачка Валентина Рибас.
Валентина Рибас
Валентина Рибас. ФОТО: Суспільне Чернігів

У галереї до нового року заплановано провести декілька виставок.

"Буде експозиція фотографій Валентина Кармінського, після нього сестри Лопухіни, а після них Оксана Стратійчук, потім доповнена реальність", – повідомив Віктор Гріза.

Деталі виставки — у сюжеті:

Читайте також:

Що почитати? Софія Андрухович "Фелікс Австрія"

На початок