Об’єднання обласних медзакладів на Закарпатті: проєкт рішення відправили на доопрацювання

Об’єднання обласних медзакладів на Закарпатті: проєкт рішення відправили на доопрацювання

Об’єднання обласних медзакладів на Закарпатті: проєкт рішення відправили на доопрацювання
Суспільне Закарпаття

Проєкт рішення про реорганізацію 16 медзакладів на Закарпатті відправили на доопрацювання. Про це Суспільному повідомив начальник Управління інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю апарату Закарпатської обласної ради Павло Білецький.

За його словами, відповідне рішення прийняли 26 жовтня на засіданні комісії з питань охорони здоров’я та праці. Проєкт об’єднання мали розглянути на сесії 28 жовтня, однак його відправили на доопрацювання. За словами Білецького, його розглянуть на наступних сесіях, однак точної дати не назвав.

"Прийняли рішення, що переформулюємо той проєкт, який був поданий, наступним чином: зазначене питання щодо реформування можливого об’єднання має бути опрацьоване із залученням госпітальної ради, представників комунальних закладів охорони здоров’я обласного рівня, відповідних спеціалістів. Об’єднання закладів за спеціалізацією, або за територіальним принципом, або за будь-яким іншим відбудеться. Це позиція, сигнал і меседж Києва. Для кожної області будуть свої деталі, свої нюанси, своя структура, яку ми хочемо винести на загальне обговорення", — повідомив голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.

Що відомо:

  • 15 жовтня на сайті облради опублікували проєкт рішення про приєднання 15-ти медзакладів краю до обласної лікарні імені Новака. Автор проєкту депутат облради Євген Мешко.
  • 19 жовтня представники профспілки медиків направили звернення до голів ОДА та облради, а також депутатського корпусу із проханням не об’єднувати заклади.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок