У Львові скасували сесію облради через епідеміологічну ситуацію

У Львові скасували сесію облради через епідеміологічну ситуацію

У Львові скасували сесію облради через епідеміологічну ситуацію
Суспільне Львів

Засідання сесії Львівської обласної ради, яке мало відбутися 26 жовтня, скасували через епідеміологічну ситуацію із коронавірусом в області. Про це повідомила голова Львівської облради Ірина Гримак.

Більшість депутатів не прийшли на засідання сесії. Всього зареєструвалося 33 депутати із 84. А для прийняття рішень на сесії потрібна участь щонайменше 43 депутатів.

"Велика кількість депутатів виявила бажання не ризикувати своїм життям та здоров’ям, не ризикувати здоров’ям інших свої колег. І показати відповідний приклад населенню, що сьогодні потрібно обмежуватися, потрібно берегти своє здоров’я і за можливості залишатися вдома", – каже Ірина Гримак.

За її словами, кілька днів тому провели моніторинг ситуації і серед депутатського корпусу, щонайменше шестеро людей інфіковані коронавірусом.

Засідання сесії перенесли, а дату пообіцяли повідомити згодом.

Що відомо

  • На ранок 26 жовтня на Львівщині зареєстрували 1104 нових випадки інфікування коронавірусом. За добу 1198 людей одужали, 31 – померли.
  • 25 жовтня на Львівщині почали діяти нові карантинні обмеження. Ринки, ТРЦ, ресторани та інші заклади працюватимуть лише за наявності сертифікату про вакцинацію чи негативного ПЛР-тесту як у персоналу, так і у відвідувачів.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок