США віднесли Україну до переліку держав з "дуже високим" поширенням COVID-19

США віднесли Україну до переліку держав з "дуже високим" поширенням COVID-19

США віднесли Україну до переліку держав з "дуже високим" поширенням COVID-19
Unsplash

Центри США з контролю і профілактики захворювань (CDC) зарахували Україну до переліку країн із "дуже високим" ризиком поширення COVID-19.

Як повідомляє CNN, Україна стала другою за два тижні державою після Сингапуру, яка опинилася в переліку "рівня 4". США офіційно не рекомендують громадянам відвідувати ці країни.

Відповідно до критеріїв CDC, до категорії "дуже високий рівень поширення COVID-19" зараховують країни, де за останні 28 днів було зареєстровано понад 500 випадків на 100 тисяч мешканців. Зокрема, окрім України в цьому переліку нині перебувають такі популярні туристичні напрямки, як Австрія, Багами, Хорватія, Греція, Ірландія, Ямайка, Мальдіви, Швейцарія, Таїланд Туреччина та Велика Британія.

Водночас президент Джозеф Байден послабив частину обмежень на в’їзд до країни та запровадив нові правила вакцинації для закордонних туристів, повідомляє Reuters. Зокрема, він скасував суворі обмеження на поїздки у Китай, Індію та більшість країн Європи.

"В інтересах Сполучених Штатів відійти від обмежень щодо країн, які раніше застосовувалися під час пандемії COVID-19, та ухвалити політику щодо авіаперельотів, яка насамперед спирається на вакцинацію, щоб сприяти безпечному поновленню міжнародних авіаперельотів у США", – йдеться у заяві Байдена.

Зокрема, Білий дім підтвердив, що діти до 18 років та люди з медичними протипоказаннями звільняються від нових вимог щодо вакцинації. При цьому мандрівники, які не приїздять з переліку із майже 50 країн, де загальнонаціональний рівень вакцинації сягає менш як 10%, також матимуть право на звільнення від правил.

Зазвичай людям, які приїздять до Сполучених Штатів, необхідно пройти вакцинацію протягом 60 днів після прибуття до країни.

Що відомо

  • 22 жовтня Мальта заборонила в'їзд для громадян України.
  • Уряд Ізраїлю дозволить з 1 листопада в’їзд до країни туристів, які щеплені проти COVID-19 визнаними Всесвітньою організацією охорони здоров'я або одужали від хвороби.
  • Сполучені Штати розглядають можливість вакцинації від COVID-19 дітей віком від 5 до 11 років починаючи із першої половини листопада.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок