На Сумщині рекордна кількість смертей від ускладнень коронавірусу: за добу померли 34 людини

На Сумщині рекордна кількість смертей від ускладнень коронавірусу: за добу померли 34 людини

На Сумщині рекордна кількість смертей від ускладнень коронавірусу: за добу померли 34 людини

За останню добу у Сумській області від ускладнень коронавірусу померли 34 людини. Це найбільша кількість смертей за добу з квітня цього року, коли померли 32 людини. Статистику оприлюднили зранку 26 жовтня на сайті Сумської облдержадміністрації.

Майже половину смертей зафіксували у Сумському районі – 15, по восьмеро людей померли у Роменському та Шосткинському районах. Ще три смерті стались у Конотопі.

Нових випадків інфікування за добу на Сущині – 669. Найбільшу кількість — 168 інфікування — виявили у Сумському районі, 160 — у Шосткинському, 110 – у Роменському, 97 – в Охтирському, 134 – у Конотопському.

Одужання підтвердили у 467 мешканців області.

Читайте також: COVID-сертифікат: для чого він потрібен та як його отримати мешканцям Сумщини

Наразі з активним діагнозом "коронавірус" в області — 13 771 людина. Це на 168 людей більше, ніж напередодні. За весь час пандемії коронавірус на Сумщині зафіксували у 100 808 людей, з яких 1759 людей померли. Одужання підтвердили у 85 278 жителів області.

На Сумщині, за даними РНБО, на 76,9% заповнені ліжка в лікарнях, виділених для пацієнтів з коронавірусом та підозрою на інфікування. На 100% завантажені лікарні у Глухові, Конотопі, Охтирці, у Білопіллі на 97,5%, в Ромнах – на 99%. У Сумах найбільш завантаженою є лікарня №5. Там зайнято 100% ліжок, виділених для пацієнтів з коронавірусом. 98% зайнятих ліжок — у лікарні №4.

Палати інтенсивної терапії повністю заповнені в лікарнях Конотопа, Білопілля, Кролевця, Глухова, Лебедина, Тростянця та Охтирки. У Сумах повністю зайняті палати інтенсивної терапії у лікарнях №5 та №4, в центрі інфекційних хвороб, Сумській ЦРЛ та госпіталі для ветеранів.

До апаратів ШВЛ в області підключені 94 людини з коронавірусом. З них в Сумах – 50 людей.

За добу першу дозу вакцини на Сумщині отримали 7 824 людей. Загалом вакцинувалися в області 272 203 людей. З них – двома дозами – 201 982 людей, що складає приблизно 20% від усього населення області.

Що відомо

  • Протягом доби 25 жовтня українські медики зафіксували 19 120 нових випадків COVID-19, через ускладнення хвороби померли 734 людини.
  • З 21 жовтня через погіршення ситуації з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні​​ оновлюються правила міжрегіональних перевезень. Зокрема пасажирам під час поїздок у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки потрібно пред'являти COVID-сертифікати або негативний тест на коронавірус.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов прогнозує, що пік захворюваності на COVID-19 в Україні припаде на кінець жовтня – початок листопада.

Читайте нас у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

На початок