Moderna оголосила про успіх других випробувань вакцини проти COVID-19 для дітей

Moderna оголосила про успіх других випробувань вакцини проти COVID-19 для дітей

Moderna оголосила про успіх других випробувань вакцини проти COVID-19 для дітей
AP

Американська фармацевтична компанія Moderna оголосила, що отримала позитивні проміжні результати другого етапу клінічних випробувань своєї вакцини проти коронавірусу серед дітей віком від шести до 11 років.

"Moderna сьогодні оголосила про позитивні проміжні дані після другого етапу клінічних випробувань вакцини mRNA-1273 серед дітей старше шести років і які не досягли 12 років", — зазначили у компанії.

Також відзначається, що отримані дані демонструють "стійку реакцію з вироблення нейтралізуючих антитіл".

Отримані результати планується передати до Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA).

Дослідження проводилося за участі 4,7 тис. дітей, для вакцинації вводили дві дози обсягом 50 мкг із перервою у 28 днів.

Що відомо

  • У липні МОЗ України схвалило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
  • Згідно з результатами дослідження науковців американської Kaiser Permanente, ефективність вакцини Pfizer Inc (PFE.N) / BioNTech SE знижується з 88% до 47% через шість місяців після введення другої дози. Щодо штаму коронавірусу "Дельта", ефективність препарату становила 93% після першого місяця, але знижувалась до 53% через чотири місяці.
  • Управління з контролю за продуктами й ліками США дозволило використання бустерної дози вакцини Pfizer/BioNTech для літніх людей і деяких американців з високим ризиком зараження.
  • Виробники вакцин Pfizer і BioNTech подали до Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) заявку на дозвіл щеплення дітей у віці від 5 до 11 років.
  • Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні почнуть вакцинувати підлітків після того, як щеплення проти коронавірусу зроблять 50-70% дорослого населення.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок