У кропивницькому дитсадку №3 шостий день немає водопостачання

У кропивницькому дитсадку №3 шостий день немає водопостачання

У кропивницькому дитсадку №3 шостий день немає водопостачання
Суспільне Кропивницький

У кропивницькому дитячому садку №3 шостий день немає водопостачання. Це пов'язано з поривом, який стався за 20 метрів від закладу, розповів заступник директора міського водоканалу Андрій Шепель. Суспільне дізнавалось, як працює дитсадок без водопостачання та коли його відновлять.

Андрій Шепель каже: бригада водоканалу з минулого тижня не може знайти місце пориву.

"Аварійна бригада виїжджала і намагалася знайти цей порив. Оскільки він прихований, бо йде в глиб десь на 10-15 метрів, то його дуже важко відшукати. Фактично, треба перекопувати всю ділянку. Ми залучали лабораторію, застосовували спеціальний прилад, який начебто мав нам показати місце пориву, але нічого не допомогло".

За словами завідувачки господарства дитсадка Ольги Письменної, щодня до 9:00 машина водоканалу підвозить у дитсадок воду. "Ми телефонуємо у водоканал та замовляємо воду. Привозять нам щодня десь шість кубів. Наш садочок відвідують від 75 до 90 дітей. У зв’язку з тим, що води немає, дітей стало менше".

У кропивницькому садочку №3 шостий день немає водопостачання
Суспільне Кропивницький

Помічниця вихователя Любов Московщук говорить: у дитсадку мають запаси води. Щоб помити лише посуд треба 10 літрів. "Це незручно, тому що дітки приходять, мені їх потрібно нагодувати, треба обробити столи, промити групу, роздягальню, дітки ходять до туалету, після туалету — мити ручки".

За словами Андрія Шепеля, ремонтні роботи розпочнуть 25 жовтня о 9:00. Коли відновлять водопостачання, буде відомо після того, як знайдуть порив.

Читайте також

На початок