Встановили особу одного з нападників на хасида на Черкащині

Встановили особу одного з нападників на хасида на Черкащині

Встановили особу одного з нападників на хасида на Черкащині
Фото: відкриті джерела

Особу одного з молодиків, які напали на хасида в Умані, встановили. Про це повідомили в офіційному телеграм-каналі Об'єднаної єврейської общини в Україні.

Особу нападника самостійно встановила група брацлавських хасидів, які аналізували записи камер спостереження. Вони викликали поліцію.

Хасид, на якого напали, розповів, що йому розбили окуляри, повалили на землю та били ногами.

"Я був у магазині на вулиці Пушкіна, потім пішов вбік оелюОель - будівля, яку зводять над могилою праведника.. Там було трохи темно. Я був зосереджений в телефоні. Раптом мене почали бити. Вони забрали мій мобільний телефон та запитали, чи є у мене гроші. Я сказав їм, що ні, тому вони втекли".

Суспільне звернулося за коментарем до речниці Головного управління Нацполіції області Зої Вовк.

Інформація оновлюється.

Що відомо

  • Напад стався увечері, 23 жовтня на вулиці Пушкіна, неподалік від могили Рабі Нахмана. На брацлавського хасида, який має дозвіл на постійне проживання в Україні, напали двоє молодиків, які одразу утекли з місця події. Затримати їх не вдалося.
  • Як повідомила речниця Головного управління Нацполіції області Зоя Вовк, 38-річний ізраїльтянин отримав легкі тілесні ушкодження, від госпіталізації він відмовився.
  • Поліцейські внесли відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.
На початок