На Хмельниччині в одній з громад 23 школи перейшли на дистанційну освіту

На Хмельниччині в одній з громад 23 школи перейшли на дистанційну освіту

На Хмельниччині в одній з громад 23 школи перейшли на дистанційну освіту
Фото: Суспільне

З 25 жовтня 23 школи Кам'янець-Подільської громади перейшли на дистанційну форму навчання. Про це Суспільному розповів начальник управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Сергій Мельник. За його словами, таке рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з огляду на показники захворюваності населення.

Урок з предмету "Я досліджую світ" у 2-А класі в онлайн форматі проводить вчителька Кам'янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 9 Ірина Ткачук. Згадує перший досвід навчання учнів при дистанційній формі: "Починали ми дистанційне навчання ще в четвертому класі. Звичайно, ті діти були підготовлені до дистанційного навчання. Намагалася в своїй роботі відкрити такі методи, щоб дітям було легше сприймати матеріал, який потрібно було засвоїти".

При онлайн навчанні є й недоліки, каже Ірина Ткачук, особливо під час навчання учнів початкових класів: "Не було такого тісного контакту, як він є при очному навчанні, тобто на уроці. Не всі учні активно підключалися, це було трішечки важче".

У НВК №9 навчається 1017 учнів. Відсьогодні вони перейшли на дистанційну форму навчання, розповідає директорка закладу Наталія Осадчук: "На даному етапі ми втрєтє переходимо на дистанційну форму навчання. Вчителі до цього часу працювали на різних платформах, і коли перейшли на дистанційну форму навчання, деякі колеги, які не працювали на платформах, запитували, ділилися досвідом. Це стало викликом". За словами директорки, 90,9 відсотків працівників у школі наразі вакциновані.

Відсьогодні позашкільні та 23 загальноосвітні навчальні заклади Кам'янець-Подільської громади перейшли на дистанційну форму навчання, говорить начальник управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Сергій Мельник. "Після завершення канікул, які у нас завершилися того тижня, за рішенням комісії ТЕБ і НС, за рекомендаціями обласної комісії було прийнято рішення усім навчальним закладам, які знаходяться на території нашої міської територіальної громади, перейти на дистанційне навчання з 25 по 29 жовтня. Це всі учні з 1 по 11 класи".

За словами Сергія Мельника, всього у Кам’янець-Подільській громаді 86,4 відсотки вакцинованих педагогічних працівника.

За словами директорки департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Надії Балабуст, у Хмельницькій громаді навчання і в початковій, і старшій школі відбуватиметься у звичайному режимі.

На початок