Кандидати у нардепи на Херсонщині. ЧЕСНО проаналізувало хто найбагатший

Кандидати у нардепи на Херсонщині. ЧЕСНО проаналізувало хто найбагатший

Кандидати у нардепи на Херсонщині. ЧЕСНО проаналізувало хто найбагатший
Суспільне Херсон

15 кандидатів змагаються за те, щоб стати народним депутатом від 184 округу на Херсонщині. Двоє з них торік не мали жодного доходу, а двоє мають активів на понад два мільйони гривень.

Про це повідомляє рух ЧЕСНО на офіційному сайті.

Рух ЧЕСНО проаналізував статки та майно тих, хто балотується у народні депутати від Херсонщини.

Кандидат Андрій Помазан.

Його родина торік отримала 984 тисячі гривень доходу. Активи політика — 2,2 мільйони гривень, 10 тисяч доларів та 5 тисяч євро.

Помазан — підприємець, однак у декларації це не вказано. 337 тисяч 2020-го року він заробив у Михайлівсько-Рубежівській сільській раді Києво-Святошинського району Київської області, де працює сільським головою.

У родини Помазана 19 об'єктів нерухомості, серед них 400 гектарів землі на Херсонщині і три квартири у Києві. Також у родини є недобудований будинок площею 386 квадратних метрів у Києво-Святошинському районі, дві автівки LEXUS LX350 2013-го року та TOYOTA TUNDRA 2015-го, катер Corsair 550.

Андрій Помазан балотується від партії "Нові обличчя". Це - проєкт колишнього міського голови Ірпеня Володимира Карплюка.

Кандидат Сергій Козир

Він задекларував 777 тисяч гривень доходу торік. Серед його активів 39 тисяч доларів та 2500 гривень. Родина має п’ять квартир. Чотири із них належать дружині Олені, одна — колишній дружині Анні Козир. Сам Козир зареєстрований у житловому будинку у Донецьку, який належить Катерині Тимофіївні Козир. У кандидата одне авто — Chevrolet Lacetti 2006 року, яке теж належить дружині.

Сергій Козир - голова Херсонської обласної державної адміністрації. На вибори йде від партії "Слуга народу".

Кандидат Володимир Бериславський

Його родина задекларувала десять об'єктів нерухомості: дві квартири і будинок у Чаплинці Херсонської області, кілька гаражів та близько 40 тисяч метрів квадратних землі. Торік дохід сім'ї був мільйон гривень, серед активів — 14 тисяч доларів.

Володимир Бериславський іде на вибори як безробітній самовисуванець. Раніше він працював головою Чаплинської райради.

Кандидат Ігор Йосипенко

Його родина задекларувала вісім об'єктів нерухомості: п’ять земельних ділянок, два будинки, квартира. Серед активів Йосипенка — 557 тисяч гривень. У нього є дві позики: 2019-го року — на 71 тисячу гривень, а 2016-го — на 7,2 мільйони гривень. Торік Йосипенко заробив 702 тисячі гривень.

Ігор Йосипенко балотується від партії «Європейська солідарність». Він — заступник директора ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Злато Таврії". У декларації зазначено, що основний дохід минулого року кандидат отримував від благодійного фонду "Відродження Кам'янської Січі". Має власне фермерське господарство.

Кандидатка Катерина Одарченко

Задекларувала 950 тисяч гривень активів. Офіційно торік сама Одарченко доходу не мала. Все, що отримала її родина 2020-го, - 18 тисяч гривень соціальних виплат після народження дитини.

Її родина задекларувала дві квартири та офіс у Києві, а також квартиру у Херсоні. З нерухомого майна — одну картину, яка коштує 8,9 мільйонів гривень. Чоловік Одарченко має три автомобілі.

Катерина Одарченко іде на вибори від політичної партії “Національна платформа”. Кандидатка - власниця компанії “СІК-ГРУП УКРАЇНА", яка належить до "Групи Юрія Одарченка".

Кандидат Геннадій Лагута

Його родина декларує 155 тисяч грн доходу торік. Серед активів — 264 тисячі гривень. Родина має два авто: Ford Focus 2013-го року та FORD KUGA 2019-го.

Кандидату належить квартира у Херсоні та земельна ділянка. Минулого року основний дохід отримував від благодійного фонду Ігоря Колихаєва "Нам тут жити" та Херсонської обласної ради. Має кредит, який взяв 2020-го року, на суму 480 тисяч гривень.

Геннадій Лагута - заступник голови Херсонської обласної ради, балотується від партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!".

“Клон” Лагути, Лагута Геннадій Васильович, торік не мав доходу взагалі. У його декларації відсутні нерухомість чи майно, крім активів у 100 тисяч гривень. На сайті ЦВК зазначено, що Геннадій Васильович - безробітний, безпартійний і проживає в Івано-Франківську.

Кандидатка Ганна Живцова

Торік отримувала гроші лише від центру зайнятості у вигляді державної та соціальної матеріальної допомоги — 30 тисяч гривень. Ні нерухомості, ні майна у неї немає. Балотується від "Партії Антона Яценка".

Що відомо:

  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.
  • Для проведення голосування на проміжних виборах народного депутата по округу №184 окружна виборча комісія утворила 188 дільничних комісій.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок