Жеребкування жіночого Кубка Європи з гандболу: з ким зіграє чемпіон України "Галичанка"

Жеребкування жіночого Кубка Європи з гандболу: з ким зіграє чемпіон України "Галичанка"

Жеребкування жіночого Кубка Європи з гандболу: з ким зіграє чемпіон України "Галичанка"
ГК "Галичанка"

Українські гандболістки дізналися ім'я чергового суперника.

Відбулося жеребкування третього раунду жіночого гандбольного турніру - Кубка Європи. Під час нього свого суперника дізналася і львівська "Галичанка".

Кубок Європи - третій за рівнем турнір у жіночому гандболі. "Галичанка" потрапила у Кубок Європи у якості чемпіона України і вже пройшла одного суперника - чеський "Годонін" за сумою двох матчів.

Читайте також: Українська "Галичанка" вийшла до третього раунду гандбольного Кубка Європи

З ким зіграє "Галичанка" у третьому раунді Кубка Європи

При жеребкуванні третього раунду турніру "Галичанка" була у списку сіяних. Суперником львівської команди стала словацька "Ювента" - чинний чемпіон країни з гандболу. У сезоні 2020/21 "Ювента" виступала у Кубку ЄГФ, проте не змогла пройти у груповий етап турніру.

У новому єврокубковому сезоні чемпіони Словаччини упевнено пройшли стартовий раунд, вибивши боснійський "Хаджичі" (39:17, 38:15). А у чемпіонаті Словаччини "Ювента" виграла усі сім стартових матчів.

Перший матч має відбутися у Львові 13/14 листопада, матч-відповідь - у Словаччині, 20/21 листопада. Однак цілком ймовірно, що команди домовляться провести ігри за системою "спарених матчів" на території одного з клубів.

У складі "Ювенти" виступають одразу чотири українські гандболістки - Ірина Яблонська-Бобаль, Яна Борисевич, Наталія Дмитренко та Євгенія Когуч. Проте жодна з них не отримувала виклик до збірної України на останні матчі відбору на чемпіонат Європи-2022.

Читайте також: Україна на рівних грала з олімпійськими чемпіонками у відборі на Євро-2022 з гандболу, але програла

Який формат Кубка Європи

  • Кубок Європи - третій за рангом єврокубковий гандбольний турнір. Він проходить за форматом матчів на вибування.
  • Стадії розпочалися з другого раунду (1/32 фіналу), після чого - третій раунд (1/16 фіналу). А тоді 1/8 фіналу, чвертьфінали, півфінали та фінал.
  • У сезоні 2020/21 "Галичанка" дійшла до чвертьфіналу Кубка Європи, де поступилася іспанському "Атлетико Гуардес".

Що відомо

  • У сезоні 2021/22 в гандбольних єврокубках залишилися дві українські команди - "Мотор" (чоловіки, Ліга чемпіонів) та "Галичанка" (жінки, Кубок Європи).
На початок