На Херсонщині 86% бюджетних організацій подали документи на укладання газопостачальних договорів

На Херсонщині 86% бюджетних організацій подали документи на укладання газопостачальних договорів

На Херсонщині 86% бюджетних організацій подали документи на укладання газопостачальних договорів
УНІАН, ілюстративне фото

На Херсонщині 240 бюджетних організацій повинні укласти договори щодо постачання природного газу, серед них – школи, дитячі садочки та заклади охорони здоров’я. Станом на 23 жовтня до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» подали 207 пакетів документів.

Про це під час селекторної наради розповів в.о. директора департаменту розвитку території обласної державної адміністрації Іван Чорний.

«Це складає 86% від потреби. По Херсонському районі повинні підписати 77 договорів – до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» 71 пакет документів. По Бериславському районі підлягають укладанню 42 договори, а подали документи 37 організації. В Генічеському районі повинні укласти 16 договорів, а подали – 15. Каховський район – 61 договір має бути, документи надали 47. Ситуація у Скадовському районі наступна – 44 договори мають укласти, а подали 37», - каже Іван Чорний.

За словами Івана Чорного, на опрацюванні у компанії «Нафтогаз Трейдинг» перебувають 138 пакетів документів. Ще 40 – в черзі на розгляд.

«Просив би вас пришвидшити надання необхідних документів, потреба 240, а подано 207, взагалі, маємо, що компанія отримала 178 таких пакетів документів. Є певна невідповідність, і це питання потрібно вирішити. Дуже прошу, до настання холодів зовсім мало часу», - сказав Іван Чорний.

Читайте також

  • У Херсоні з 25 жовтня 2021 року опалювальний сезон розпочнеться в закладах соціальної сфери, які мають індивідуальні джерела опалення та підписали договори про постачання природного газу.
  • Опалювальний сезон на Херсонщині під загрозою зриву: угоди на газопостачання і досі не укладені
  • Опалювальний сезон на Херсонщині: за якою ціною отримуватимуть газ лікарні та школи.
  • На початку опалювального сезону херсонців перевірили на знання правил пожежної безпеки

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок