У Запоріжжі розпочали опалювальний сезон. Першими тепло отримають лікарні та дитсадки

У Запоріжжі розпочали опалювальний сезон. Першими тепло отримають лікарні та дитсадки

У Запоріжжі розпочали опалювальний сезон. Першими тепло отримають лікарні та дитсадки
Суспільне Запоріжжя

З 25-го жовтня у Запоріжжі почали підключати до опалення лікарні та дитячі садочки центральних районів міста.

Про це Суспільному повідомив директор концерну "Міські теплові мережі" Олександр Грек.

В першу чергу підключають ті бюджетні установи, які звернулися до концерну із письмовим запитом. При цьому школи до опалення поки підключають, оскільки школярі перебувають на канікулах.

Читайте також: Запорізьким школярам подовжили канікули

Опалювати житлові будинки за словами Олександра Грека планують з 1 листопада, при цьому враховуватимуть звернення громадян та погодні умови.

Наразі концерн "МТМ" готовий подавати тепло майже у всі будинки міста, за виключенням 240 будинків ОСББ, які досі не підписали акти готовності.

Що відомо

  • Газу, який за укладеним з НАК Нафтогаз договором має отримати Запоріжжя протягом опалювального сезону, може не вистачити й місту доведеться купувати додаткові енергоресурси. Через передчасне настання холодів, концерн "Міські теплові мережі" передбачає можливу перевитрату палива.
  • Сплачувати абонентську плату за гаряче водопостачання мають навіть користувачі бойлерів, які не користуються гарячою водою з водогону. З 1 листопада споживачам будуть нараховувати абонентську плату за постачання гарячої води — 27,63 грн.
  • Борг споживачів тепла у Запоріжжі склав 1,3 мільярда гривень. Борги зростають через домогосподарства, які системно не сплачують за комуналку.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок