Усі три українські команди покинули Кубок ЄГФ з гандболу: як це сталося

Усі три українські команди покинули Кубок ЄГФ з гандболу: як це сталося ГК "Донбас"

Останній представник України "Донбас" також припинив виступи у турнірі.

Україна залишилася без усіх трьох представників у Кубку ЄГФ з гандболу. У неділю, 24 жовтня, турнір покинув віцечемпіон України "Донбас".

"Донбас" був одним із трьох представників України, що отримали право змагатися у турнірі. Крім маріупольської команди, там виступали також "Мотор-Політехнік" та "Одеса".

"Мотор-Політехніка" та "Одеса" покинули турнір у першому та другому раундах відповідно (одесити свої поєдинки зіграли раніше). Тепер ж із Кубка ЄГФ вилетів і "Донбас".

Як "Донбас" вилетів з Кубка ЄГФ?

У 1/32 фіналу "Донбас" зустрічався із шведським "Алінгсосом" - одним із постійних учасників Кубка ЄГФ. У першому матчі маріупольська команда зазнала поразки 25:34, через що у другому поєдинку мала вигравати щонайменше з різницею у +9, щоб перевести гру в овертайм.

Проте досягти необхідного для себе результату "Донбасу" не вдалося. Вже за підсумками першого тайму "Алінгсос" збільшив перевагу на три м'ячі - маріупольській команді потрібно було відігравати вже 12 голів.

Другий тайм "Донбас" також програв "Алінгсосу" - 12:17. У підсумку маріупольська команда програла з різницею -8.

Кубок ЄГФ. 1/32 фіналу, другий матч

"Алінгсос" (Швеція) - "Донбас" (Україна) 31:23 (14:11)

Таким чином, усі три українські клуби вилетіли з розіграшу Кубка ЄГФ 2021/22. Причому у жодному із шести матчів, які були ними зіграні, вони не забили жодного м'яча.

Усі результати українських клубів у Кубку ЄГФ 2021/22

• "Мотор-Політехнік" - "Беккелагет" 23:41, 20:32 (перший раунд)
  • "Одеса" - "Еш" 31:38, 32:37 (другий раунд)
  • "Донбас" - "Алінгсос 25:34, (другий раунд)

• "Донбас" у сезоні 2020/21 дійшов до 1/8 фіналу Кубка ЄГФ, де вилетів від румунського "Мінаур-Бая-Маре".
  • У чемпіонаті України "Донбас" йде без поразок на старті - чотири перемоги у чотирьох поєдинках.
  • Чемпіон України з гандболу "Мотор" у групі Ліги чемпіонів набрав чотири очки у п'яти матчах і йде на шостому місці.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів