Збірна України посіла друге місце у медальному заліку молодіжного Євро з боксу: результати

На турнірі українцям вдалося виграти 14 медалей, три з яких - золоті.

Молодіжна збірна України з боксу закінчила виступи на чемпіонаті Європи, який проходив у чорногорському місті Будва.

Україна відправилася у Чорногорію для виступів на чемпіонаті Європи у складі 25 боксерів. Українці були представлені у всіх вагових категоріях - 13 чоловічих та 12 жіночих.

Загалом на молодіжному Євро з боксу виступили 339 боксерів з 38 країн. Українцям вдалося виграти 14 медалей на турнірі та посісти високе місце у командному заліку.

Як виступили Україна на молодіжному Євро з боксу?

Сімом українським боксерам вдалося пройти у фінали своїх вагових категорій. У заключний день змагань за "золото" молодіжного чемпіонату Європи боролися Айдер Абдураімов (до 54 кг), Бозорбой Матякубов (до 67 кг), Матвій Ражба (до 80 кг), Дмитро Баблюк (понад 92 кг) - чоловіки, а також Анна Сезько (до 66 кг), Вероніка Накота (до 70 кг) та Раїса Піскун (до 81 кг) серед жінок.

Трьом українським боксерам вдалося здобути перемоги у фіналах. Володарями золотих нагород стали Айдер Абдураімов, Бозорбой Матякубов та Вероніка Накота.

Усі медалі України на молодіжному Євро з боксу

• "Золото": Айдер Абдураімов (до 54 кг), Бозорбой Матякубов (до 67 кг), Вероніка Накота (до 70 кг)
  • "Срібло": Матвій Ражба (до 80 кг), Дмитро Баблюк (понад 92 кг), Анна Сезько (до 66 кг), Раїса Піскун (до 81 кг)
  • "Бронза": Руслан Цикало (до 57 кг), В’ячеслав Бригаденко (до 71 кг), Олександр Балабін (до 75 кг), Дар`я-Ольга Гутаріна (до 52 кг), Ірина Мельник (до 54 кг), Катерина Боднарчук (до 57 кг), Ніна Карпенко (понад 81 кг)

У медальному заліку збірна України посіла друге місце, поступившись лише збірній Росії, яка виграла 21 медаль.

• 5-7. Чорногорія - 1+1+2 = 4

• Україна виграла на одну медаль менше, аніж у 2020 році на молодіжному Євро. Тоді українці здобули 15 нагород - найкращий результат в історії.
  • Чотири українські боксери двічі поспіль вигравали медалі на молодіжному Євро: Анна Сезько двічі виграла "срібло", Раїса Піскун - "бронзу" та "срібло", Катерина Бондарчук - двічі "бронзу", Бозорбой Матякубов - "бронзу" та "золото".
  • Збірна України оголосила склад на дорослий чемпіонат світу з боксу: хто туди увійшов.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів