Хлопчик, який загубився у лісі на Хмельниччині, знайшовся

Хлопчик, який загубився у лісі на Хмельниччині, знайшовся

Хлопчик, який загубився у лісі на Хмельниччині, знайшовся
Суспільне Поділля

10-річний Микола Парфенюк загубився в лісі учора, 23 жовтня, о 18:00 годині. Про зникнення хлопчика повідомили його батьки, жителі села Михайлючка Шепетівского району. Вони розповіли, що разом збирали журавлину в лісі поблизу села Конотоп Шепетівського району. Про це розповіла речниця Шепетівського райуправління поліції Інна Чаховська.

"Загалом, на пошуки хлопчика долучилося понад 700 чоловік правоохоронців, військових, кінологів, рятувальників та односельчан. Дитину шукали впродовж ночі на території лісу. Пошуки результатів не дали", - каже Інна Чаховська.

За її словами, на ранок на зниклу дитину натрапила жителька села Мальованка Шепетівського району, що за 10 кілометрів від місця зникнення дитини.

Шукали дитину понад 700 людей всю ніч.
Шукали дитину понад 700 людей всю ніч. Суспільне Поділля

"Жінка о сьомій ранку помітила біля свого будинку незнайомого хлопчика, який сказав, що він загубився і назвався Миколою Парфенюком. Вона його нагодувала і зателефонувала до поліції. Правоохоронцям хлопчик розповів, що заблукав у лісі, коли збирав ягоди з батьками. Не знайшовши батьків, він розгубився, але натрапив у лісі на стежку і пішов нею. За кілька годин, вночі, він дійшов до села Мальованка і заночував надворі, поруч з найближчою хатою, яка виявилася покинутою",- розповідає речниця поліції. Додає: наразі дитина з батьками, хлопчика оглядають медики.

На початок