Черкаська адвокатка підробляла ПЛР-тести

Черкаська адвокатка підробляла ПЛР-тести

Черкаська адвокатка підробляла ПЛР-тести
Суспільне Черкаси

Адвокатка підробляла ПЛР-тести для виїзду за кордон та в'їзду в Україну. Їй оголосили про підозру, повідомила речниця Головного управління Нацполіції області Зоя Вовк.

Як повідомила речниця, юристка однієї з комерційних структур Черкас організувала схему з підробки ПЛР-тестів:

"Через власні зв’язки серед представників декількох медичних лабораторій жінка виготовляла фальшиві довідки з негативним результатом на COVID-19. Такі довідки пропонувала людям, які планували виїзд для відпочинку за кордон. Ціна однієї довідки для виїзду становила 500 гривень, а для в’їзду на територію України - 550 гривень. Тобто з одного клієнта підозрювана отримувала близько тисячі гривень".

Зоя Вовк розповіла, що фальшиві документи жінка передавала замовникам під час зустрічей у кав’ярнях, де її затримали правоохоронці.

Наразі їй оголосили про підозру за ч. 1 ст. 358Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів Кримінального кодексу України.

Жінці загрожує штраф до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням воліпередбачає утримання особи в спеціальних виконавчих установах відкритого типу, без ізоляції від суспільства і з обов'язковим залученням засудженого до роботи на строк до двох років.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок