Екозахисники, мисливці та освітяни одночасно мітингували в Одесі

Екозахисники, мисливці та освітяни одночасно мітингували в Одесі

Екозахисники, мисливці та освітяни одночасно мітингували в Одесі

Мисливці, екозахисники, студенти та представники профспілки працівників освіти і науки одночасно мітингували під стінами Одеської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Екозахисники виступили за те, щоб депутати приділяли більше уваги захисту довкілля. При цьому жодних звернень до обласної ради вони не надали.

"Для нас важливо, щоб депутати зрозуміли, що не треба екологію на рештку відправляти. Є люди, які зацікавлені в тому, щоб розвивати її і підтримка існує. Вони написали купу програм. Вони написані дуже давно і вони не реалізуються, бо немає бюджету. І наша мета – щоб депутати зрозуміли, що екологія на першому місці, що це першочергова проблема", - розповіла організаторка екозахисної акції Регіна Розманова.

Під стінами ОДА в Одесі відбулись 3 мітинги одночасно

Мисливці виступали проти законопроєктів 2232, 2448 та інших, які обмежують полювання. Вони передбачають нововведення у мисливському промислі. Такі як виключити зі списку хижих та шкідливих тварин вовка, обмежити використання державного мисливського фонду на два роки, громадський контроль за веденням полювання.

"Ми не наполягаємо на повному неприйнятті, за виключенням окремих його положень. Це натаскування і тренування мисливських собак, боротьба з хижаками, стрільба шротом свинцем. Не буде собак - не буде якісного полювання, будуть підранки. Це зайве страждання дичини", - пояснив організатор мітингу мисливців Микола Дрьома.

Під стінами ОДА в Одесі відбулись 3 мітинги одночасно

Учасники третьої акції виступили проти законопроєкту "Про працю". Він зареєстрований у Верховній раді України 28 грудня минулого року. Його підготував Кабінет міністрів. Законопроєкт передбачає низку змін у трудовому законодавстві України. Зокрема, те, що роботодавець має право з власної ініціативи розірвати трудовий договір з працівником, встановити 6-денний робочий тиждень, зменшити оплату за працю у вихідні і святкові дні з 200 до 120 % та інше.

"Протестуємо проти злочинного закону "Про працю", в якому права людини нехтуються. Урізають лікарняні, зарплатні не дають", - розповіла учасниця акції Світлана.

Під стінами ОДА в Одесі відбулись 3 мітинги одночасно

За підрахунками поліції, усі три акції відвідали близько 200 людей. Мітинги відбулися без порушень правопорядку.

Що відомо:

  • 16 січня члени галузевих профспілкових організацій виступили проти законопроєкту "Про працю" під стінами Одеської обласної державної адміністрації.
  • 15 січня представники Одеського національного університету, педагогічного університету та Одеського національного економічного університету вимагали відкликати законопроєкт "Про працю" № 2708 та № 2584 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю".
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди