"Таврія" у футбольному поєдинку з "Ярудом" перемогла з рахунком 1:0

"Таврія" у футбольному поєдинку з "Ярудом" перемогла з рахунком 1:0 Фото: футбольний клуб "Таврія" Сімферополь

23 жовтня, в Мар’янівці на Херсонщині відбувся 15-й тур чемпіонату України з футболу. Сімферопольська "Таврія" приймала гостей із Маріуполя – клуб "Яруд". Кримчани здобули перемогу з рахунком 1:0.

Про це повідомляється на сторінці у Facebook ФК Таврія Сімферополь.

На перших хвилинах матчу Богданов заробив пенальті, а капітан команди Бойко його впевнено реалізував.

Обидва суперники, ще до кінця першого тайму мали нагоди відзначитися – маріупольці зрівняти рахунок, а сімферопольці – подвоїти. Та все ж, цифри на табло так і залишилися 1:0 на користь кримчан.

Не змінилися вони і після другої сорокап’ятихвилинки. Відтак, "Таврія" з 23 балами піднімається на 6 сходинку турнірної таблиці чемпіонату.

Наступний свій поєдинок сімферопольці зіграють 31 жовтня, у Мар’янівці. Суперником "Таврії" буде херсонський "Кристал".

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон