Конкурент Беленюка став найкращим спортсменом лютого в Україні

Конкурент Беленюка став найкращим спортсменом лютого в Україні United World Wrestling

Національний олімпійський комітет підбив підсумки виступів українських спортсменів у лютому 2020-го і визначив найкращого тренера й атлета місяця.

Лауреатом щомісячної нагороди НОК став борець греко-римського стилю Семен Новіков. У лютому спортсмен, який дебютував як учасник чемпіонату Європи у ваговій категорії 87 кг, здобув "золото" європейської першості. У фіналі борець здолав досвідченого представника Угорщини Віктора Льорінца 7:1.

При цьому лідер збірної й основний конкурент спортсмена та народний депутат Жан Беленюк чемпіонат Європи пропустив.

Для Новікова визнання НОК стало першим у кар'єрі. Своєю чергою, найкращим тренером визначено його особистого наставника Юрія Тімченка.

Зазначимо, Семен Новіков є дворазовим чемпіоном світу у віковій категорії U-23.

• Чемпіонат Європи тривав з 10 до 16 лютого 2020 року в італійському Римі.
  • Українська збірна на змаганнях здобула 13 нагород: 2 золотих, 3 срібні та 8 бронзових.