У Хмельницькому школярі повернуться за парти. Яка ситуація в інших громадах

У Хмельницькому школярі повернуться за парти. Яка ситуація в інших громадах

У Хмельницькому школярі повернуться за парти. Яка ситуація в інших громадах
Суспільне Миколаїв

У Хмельницькій громаді школярі з 25 жовтня повернуться за парти після канікул, які, за рекомендацією уряду, були перенесені на 18-23 жовтня. Навчання і в початковій, і старшій школі відбуватиметься у звичайному режимі.

Про це Суспільному розповіла директорка департаменту освіти та науки Хмельницької міськради Надія Балабуст.

У Кам’янець-Подільській громаді наступного тижня (з 25 по 29 жовтня) у школах, позашкільних та мистецьких закладах освіти діти навчатимуться дистанційно. Про це повідомляється на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з огляду на показники захворюваності населення. З 18 по 23 жовтня школярі Кам’янця-Подільського перебували на канікулах.

У Нетішині, за повідомленням офіційного сайту міськради, школярі з 25 по 29 жовтня перебуватимуть на планових канікулах. Минулого тижня, з 20 по 23 жовтня(включно) учні 5-11 класів, через погіршення епідситуації в місті через коронавірусну інфекцію, навчалися з використанням технологій дистанційного навчання. З 19 жовтня в позашкільних закладах освіти та культури навчання теж проходило з використанням технологій дистанційного навчання.

У Старокостянтинівській громаді для школярів, за рішенням міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ще на тиждень, до 29 жовтня включно, продовжили канікули, які почалися для школярів громади ще 18 жовтня.

У Шепетівській громаді у школярів з 25 жовтня почнуться планові канікули, які триватимуть до 29 жовтня. Про це Сспільному розповіла прессекретар Шепетівського міського голови Ольга Петрова. За її словами, минулого тижня навчальний процес у школах громади приходив дистанційно, але це було пов’язано не так із погіршенням епідситуації через коронавірус, як через неможливість закупівлі навчальними закладами громади, які майже усі обладнані модульними котельнями, газу через його велику вартість. «Сподіваємося, за цей тиждень нам вдасться укласти прямі договори із «Нафтогазом» на закупівлю газу по прийнятній ціні, ми почнемо опалювати наші навчальні заклади і школярі зможуть повернутися за парти», - каже Ольга Петрова.

Читайте також

На початок