У США заснували стипендію імені Галини Гатчинз, яка загинула під час зйомок фільму

У США заснували стипендію імені Галини Гатчинз, яка загинула під час зйомок фільму

У США заснували стипендію імені Галини Гатчинз, яка загинула під час зйомок фільму
AFI

Американський інститут кіномистецтваАмериканський інститут кіномистецтва — незалежна некомерційна організація, створена Національним фондом мистецтв у 1967 році.Інститут створює національні освітні ініціативи, займається збереженням старих кіноплівок, а також виробництвом освітніх та наочних відеоматеріалів для учнів шкіл тощо. (AFI) заснував стипендіальний фонд для допомоги майбутнім кінематографісткам у побудові кар'єри в кінобізнесі імені українки Галини Гатчинз, яка загинула від пострілу під час зйомок вестерна "Іржа".

Про це повідомляється на сайті AFI.

"Як це глибоко вірно в мистецтві кінематографу, слова самі по собі не можуть описати втрату людини, яка настільки цінна для спільноти AFI. В AFI ми обіцяємо, що Галина Гатчинз житиме в дусі всіх, хто прагне бачити свої мрії реалізованими у добре розповіданих історіях", — йдеться у повідомленні інституту.

Зараз AFI збирає пожертви для фонду.

Чоловік загиблої українки подякував за заснування фонду та закликав усіх, хто прагне вшанувати її пам'ять, внести пожертви.

Читайте також: Movie gun або імітація пострілу. Ким була українка Галина Гатчинз та чи винен Болдвін у її смерті

Що відомо

  • Американський актор Алек Болдвін під час зйомок вестерну випадково поранив 42-річну режисерку та операторку Галину Гатчинз, яка згодом померла у лікарні. У МЗС повідомили, що жінка мала українське громадянство.
  • Голлівудський актор Алек Болдвін заявив, що шокований через загибель українки Галини Гатчинз.
  • Батьки вбитої на знімальному майданчику у США українки Галини Гатчинз вимагають покарати винних.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Надсилайте свої фото, відео та новини. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок