«На Херсонщині критична ситуація з киснем» - заступник голови ОДА

«На Херсонщині критична ситуація з киснем» - заступник голови ОДА

«На Херсонщині критична ситуація з киснем» - заступник голови ОДА
Facebook/Микола Якименко

Наразі в області на лікуванні перебувають 15 943 людини, у закладах охорони здоров’я – 1 735 людей. Загальна кількість зайнятих ліжок по області становить 73%. У лікарнях 1 097 людей з підтвердженим коронавірусом отримують кисень і його споживається велика кількість.

Про це під час селекторної наради в обласній державній адміністрації розповів заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Микола Якименко.

«Велика кількість споживається кисню, його залишилось на 3 доби. В області наразі ситуація критична і вона регулюється у ручному режимі. А я хочу, щоб голови районів та ОТГ цим питанням займались, бо це - не лише проблема обласної державної адміністрації і центральних органів виконавчої влади. Я просив би голів районів та ОТГ організовувати своєчасне забезпечення киснем», - каже Микола Якименко.

Як розповіла в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Галина Кучер, не всі медичні заклади первинної ланки проводять своєчасно тестування і обстеження.

«Якщо експрес-тест позитивний, людину відправляють додому, ПЛР-тест не проводять і КТ також не проводять. А людина може і так вдома тиждень була? Через кілька днів людині може стати погано, викликають швидку допомогу і не знають, куди її везти», - каже Галина Кучер.

За її словами, наразі в області 14 508 осіб лікуються вдома. На апаратах ШВЛ перебувають 48 хворих, каже Галина Кучер.

Також, за словами Галини Кучер, статистика по коронавірусу на Херсонщині не відповідає дійсності, бо медичні заклади не подають своєчасно інформацію, особливо вихідними.

Що відомо

  • За останню добу в Херсонській області зафіксували 921 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Серед захворілих 63 дитини та 13 медичних працівників.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок