Стихійна торгівля у Дніпрі: з початку року складено 250 адмінпротоколів

Стихійна торгівля у Дніпрі: з початку року складено 250 адмінпротоколів

Стихійна торгівля у Дніпрі: з початку року складено 250 адмінпротоколів
Суспільне Львів

У Дніпрі з початку року склали 250 адмінпротоколів за незаконну вуличну торгівлю. Про це в ефірі Українського радіо Дніпра повідомив начальник управління споживчого ринку та реклами департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Володимир Трегубов. За його словами, інспектори щодня проводять рейди з виявлення стихійних місць торгівлі.

“Виявлено близько 80 адрес, де постійно виникає стихійна торгівля. Серед них площа Старомостова, вулиця Пастера. Інспектори і в будні, і у вихідні перевіряють ці місця на наявність незаконної торгівлі”, - розповів Володимир Трегубов.

За словами посадовця, найчастіше на стихійних ринках продають овочі, фрукти, молочну продукцію. За стихійну торгівлю передбачений штраф, фізичним особам від 340 до 1360 гривень, юридичним - до 1700 гривень.

Як зазначила головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олена Лукацька, купувати продукти на стихійних ринках вкрай небезпечно, адже таку продукцію ніхто не перевіряє.

“У випадку харчового отруєння притягнути до відповідальності буде нікого, оскільки люди, які торгують на стихійних ринках, не зареєстровані і не мають дозвільних документів на торгівлю”, - каже Ольга Лукацька.

На думку фахівчині, побороти стихійну торгівлю складно, адже покупці йдуть на такі ринки, бо там дешевше.

Водночас Володимир Трегубов запевнив, що саме завдяки щоденним рейдам, які проводяться в місті, стихійних ринків у Дніпрі стає все менше.

Авторка — Мальвіна Карпенко.

Читайте також

- У Полтаві хочуть узаконити стихійну торгівлю: продавці мають укладати договори із містом

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок