На Львівщині кожен п'ятий дорослий вакцинований — ОДА

На Львівщині кожен п'ятий дорослий вакцинований — ОДА

На Львівщині кожен п'ятий дорослий вакцинований — ОДА
Суспільне Львів

На Львівщині кожен п'ятий дорослий отримав дві дози вакцини від коронавірусу. Про це під час брифінгу поідомив регіональний координатор з вакцинації Олег Когут.

"Дуже активною зараз є вакцинальна кампанія. Я думаю, що основною причиною є більш жорсткі обмежувальні заходи. У першу чергу це пов'язано з міжміськими перевезеннями. Фактично, упродовж трьох останніх днів, ми робимо понад 20 тисяч вакцинацій щоденно", — сказав Олег Когут.

Він додав, що до цього часу зазвичай за день вакцинувалося 8-10 тисяч.

Станом на 22 жовтня на Львівщині провели близько мільйона щеплень. Першу дозу вакцини отримали близько 26% мешканців, а двома дозами вакциновані близько 20% населення.

Що відомо

  • На ранок 22 жовтня у Львівській області виявили 1647 нових випадків захворювання на коронавірус. Це найвищий показник виявлених хворих в Україні.
  • За Львівською областю іде Дніпропетровська. Там виявили 1641 хворого. Далі Одеська із показником 1484 і м. Київ – 1323. Такі дані оприлюднили на сайті МОЗ України.
  • Протягом доби 21 жовтня коронавірус було підтверджено у 23 785 людей. Як повідомили у пресцентрі Міністерства охорони здоров'я, серед нових хворих 1 800 дітей та 391 медик.
  • Від 21 жовтня у Львові працює ще один пункт вакцинації від коронавірусу. Він розташований у медпункті головного залізничного вокзалу. Також на вокзалі запрацювали пункти експрес-тестування на COVID-19.
  • Про це повідомив речник філії "Львівська Залізниця" Андрій Везденко.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок