На Черкащині провели "Ярмарок безкоштовних речей"

На Черкащині провели "Ярмарок безкоштовних речей"

На Черкащині провели "Ярмарок безкоштовних речей"
Фото: Суспільне Черкаси

У Червоній Слободі провели доброчинну акцію "Ярмарок безкоштовних речей". За словами директорки центру надання соціальних послуг сільської ради Оксани Чигирик, захід організовують вдруге.

Одяг для ярмарку отримали від доброчинних організацій та жителів громади. Його посортували та розвішали на стелажі.

"Зараз люди приходять по зимовий одяг, тому що він дуже дорогий. До нас і по курточки, і по пальта, і по шуби приходять", — розповіла Оксана Чигирик.

Найчастіше, з її слів, приходять на ярмарок мами по дитячий одяг:

"Найбільше потребують такого одягу мами, у яких маленькі дітки і одягу потрібно багато: у нас іде обмін. Вони приносять одяг маленький, але беруть більший одяг: одягу у нас не залишається".

Ярмарок
Фото: Суспільне Черкаси

Черкащанка Тетяна Гребіник також принесла на ярмарок одяг. Зі слів жінки, радіє, що її речі стануть комусь у нагоді:

"Головна мета – допомогти людям, тому що не всі мають змогу зараз купити щось нове, а сюди приносяться речі, які можна ще спокійно носити і у школу і на роботу. Якщо в когось немає фінансової можливості придбати собі нові речі, то вони запросто можуть сюди прийти і взяти собі щось безоплатно".

Ярмарок
Фото: Суспільне Черкаси

Від доброчинців беруть одяг лише у гарному стані:

"Коли нам приносять речі, ми людей попереджуємо, щоб вони давали те, що могли б ще носити самі. Також одяг ми передивляємося перед тим, як викладати. Якщо бачимо, що річ вже навряд чи когось зацікавить, то ми її просто не ставимо", — зазначила Тетяна Гребіник.

За словами відвідувачів, серед речей є якісні та у гарному стані:

"Тут можна знайти дуже багато хороших речей. Я брала для свого чоловіка, для немовляти, для себе брала сукні. Тут багато жіночого верхнього одягу, ярмарок досить цікавий. Вважаю, що ця ініціатива дуже хороша, бо дійсно є люди, які потребують цього",— розповіла черкащанка Ірина Мілова.

За словами Оксани Чигирик, подібні ярмарки планують зробити і в інших селах громади. У Хуторах, Вергунах та Нечаївці такі заходи будуть виїзними.

Читайте також

На початок