У Львові тимчасово закрили чотири магазини через порушення правил карантину

У Львові тимчасово закрили чотири магазини через порушення правил карантину

У Львові тимчасово закрили чотири магазини через порушення правил карантину
Суспільне Львів

Сьогодні, 22 жовтня, у Львові відбулось засідання міської комісії з ТЕБ і НС. На ній за підсумками роботи мобільних груп вирішили призупинити роботу чотирьох магазинів. Ще чотирьом ринкам видали попередження. Про під час брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

За словами Андрія Москаленка, заклади, які закрили, грубо порушили карантинні правила. Вони зможуть відновити роботу, коли виправлять зауваження.

"В результаті фіксації порушень – відсутності вакцинації та порушення карантинних вимог було прийнято рішення про закриття чотирьох магазинів. Також комісія надала попередження чотирьом ринкам. За умови фіксації ще одного попередження, буде рішення про призупинення роботи до моменту виправлення зауважень", – каже Андрій Москаленко.

Станом на сьогодні за дотриманням карантинних обмежень слідкує 12 моніторингових бригад. Вони працюють у дві зміни, каже перший заступник міського голови Львова.

"Фактично здійснюється на день близько 500-800 перевірок, залежно від дня. Щодня у місті складають орієнтовно від 5 до 10 протоколів. Більшість – це надання попереджень про недотримання маскового режиму. Також серед порушень – робота без негативного тесту, довідки чи сертифікату вакцинації, недотримання маскового режиму. Немає завдання накласти для когось штраф – нам важливо обмежити кількість контактів або зробити їх безпечними", – додає Андрій Москаленко.

Окрім магазинів, ринків та ТРЦ, такі рейди проводять у громадському транспорті та закладах культури.

Що відомо

  • На ранок 22 жовтня у Львівській області виявили 1647 нових випадків захворювання на коронавірус. Це найвищий показник виявлених хворих в Україні.
  • 18 жовтня у Львові почали діяти нові карантинні обмеження. Так ринки, магазини, ТРЦ, салони краси, кафе та ресторани можуть працювати лише, якщо працівники вакциновані або мають негативний ПЛР-тест.
  • Культурні події та масові заходи дозволено проводити лише за умови, якщо сертифікат вакцинації або ПЛР-тест мають як організатори та працівники, так і відвідувачі.
  • За новими карантинними вимогами працюють і кінотеатри – наповненість залу має бути до 50 відсотків.
  • З 14 жовтня на території Львівщини розпочали посилені перевірки дотримання правил карантину. Станом на 19 жовтня правоохоронці зафіксували 188 порушень правил карантину та склали адмінпротоколи.
  • 19 жовтня у реанімації львівської лікарні швидкої допомоги зафіксували найбільшу кількість критичних хворих від початку пандемії — 50 пацієнтів. Про це повідомив директор лікарні швидкої допомоги у Львові Олег Самчук.
  • Львівщина перебуває у "помаранчевій" зоні карантину. Станом на 17 жовтня в Україні 16 областей залишаються у "помаранчевій" зоні адаптивного карантину, а Херсонська область перебуває у "червоній" зоні. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок