Спортсмени Дніпропетровщини вибороли дві «бронзи» на Кубку Європи з дзюдо

Дзюдоїсти Дніпропетровщини стали призерами Кубка Європи European Judo Open Warsaw 2020 серед чоловіків і жінок, який відбувся в Польщі. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

На татамі у Варшаві вийшли 407 спортсменів, які представляли 40 країн.

Першого ж дня «бронзу» виборола дніпровська спортсменка Ганна Сурова. Наступного – бронзову нагороду отримав Артем Бубир.

Ганна виступала у вазі до 52 кг. Дзюдоїстка в двох перших поєдинках перемогла спочатку румунку, потім польську суперницю. У півфіналі поступилася господарці татамі Кароліні П’єнковській, після чого виграла в іспанки Софії Хогрефе.

Артем Бубир змагався у категорії до 81 кг. Хлопець виграв свою першу медаль на дорослих міжнародних змаганнях. Перші чотири поєдинки з угорським, польським, чеським і румунським суперниками він завершив чистими перемогами. У півфіналі поступився іспанцеві Хосе Марія Мендіола. І в поєдинку за бронзу дніпрянин виграв у голландця Джима Хеймана.

Ще дві дніпрянки Валерія Макурова і Руслана Булавіна були на польських татамі сьомими.

Загалом збірна України виборола «срібло» і 3 «бронзи».