На Волині збільшили кількість пунктів щеплень. Де можна вакцинуватися

На Волині збільшили кількість пунктів щеплень. Де можна вакцинуватися

На Волині збільшили кількість пунктів щеплень. Де можна вакцинуватися
Суспільне Волинь

У Волинській області збільшили кількість тимчасових пунктів вакцинації населення проти COVID-19. Станом на 21 жовтня в області функціонують дев'ять Центрів масової вакцинації населення та 90 пунктів щеплень.

Про це повідомили в управлінні інформаційної та внутрішньої політики ОДА.

Наразі Центри масової вакцинації населення працюють на базі центрів первинної медичної допомоги у Володимирі-Волинському, Камінь-Каширському, Любомлі, Нововолинську, а також Ковельському територіальному медоб’єднанні та луцьких амбулаторіях на проспекті Волі, 66а, Відродження, 13, вулиці Бенделіані, 7 та Стефаника, 3а.

Також щеплення вакцинами, котрі наявні в області, можна зробити у 90 пунктах щеплень на базі медзакладів. Повний перелік місць вакцинації в області можна переглянути за посиланням.

Також у Волинській ОДА зазначили, що вакцинацію здійснюють пункти щеплень на базі приватних медичних закладів у Луцьку.

За попередню добу в області провели 5 603 щеплення, – повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб. Першу дозу вакцини отримали 3 293 особи, другу дозу – 2 310 осіб.

Від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу 162 633 людини, дві дози та повністю імунізовані – 121 557 волинян. Загалом проведено 284 190 щеплень.

Що відомо

  • На початку жовтні у відділеннях "Укрпошта" на Волині розпочати щеплювати охочих волинян проти коронавірусної хвороби. Щеплення проводять двома вакцинами: CoronaVac та Pfizer.
  • Рівень та ріст захворюваності на COVID-19 у Волинській області станом на 20 жовтня не відповідав "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки. У разі, якщо хоча б один індикаторний показник не відповідатиме нормам, область перейде до "червоної" зони.
  • Кабінет міністр затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Згідно з постановою, з 21 жовтня пасажири та водії будуть зобов'язані мати при собі сертифікат вакцинації або результати ПЛР-тестування. Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів, зокрема автомобільного, авіаційного та залізничного транспорту міжобласного сполучення.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок